Zámek Loučeň

Zámek Loučeň

5. nejnavštěvovanější zámek v ČR

Objevte Zámek Loučeň

Zámek, kde to žije

Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který je obohacen o jeden celoevropský unikát, totiž soubor 12 labyrintů a bludišť.

Zažijete u nás běžné i netradiční prohlídky zámku s kostýmovanou postavou, výborné gastro, stylové ubytování anebo svatbu jako z pohádky. Oblíbené jsou pikniky v zámeckém parku ale i soutěže a programy o zámeckých slavnostech. To vše je zámek Loučeň, vzdálený jen hodinu cesty od Prahy severovýchodním směrem. Zámek je otevřen po celý rok.

Přijďte k nám na prohlídku

Tip kam na výlet s dětmi - no přece na Zámek Loučeň!

Naše prohlídky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Při prohlídce zámku, a ne ledajaké, Vás bude provádět kníže, kněžna, nebo jejich komorník, nadlesní, či dokonce Bílá paní.

Na výběr máte z klasické prohlídky, úchvatné večerní a noční prohlídky, dětské prohlídky anebo velmi oblíbené čokoprohlídky. Pro načerpání vánoční atmosféry pořádáme také speciální adventní a Vánoční prohlídky.

Ubytování

Romantické ubytování na zámku a v zámeckém hotelu

Hledáte, kde se hezky ubytovat? A zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Přijeďte zažít tento nevšední zážitek a objednejte si jeden z našich pobytových balíčků. Jsou určeny jak milovníkům romantiky, tak rodinám nebo pracovním kolektivům. Z naší nabídky si určitě vyberete.

Rezervace ubytování

Zámek nejsou jenom prohlídky

Výborné jídlo v jedné z našich restaurací, svatba jako z pohádky, konference, semináře, firemní akce, teambuildingy nebo
široká nabídka školních programů a prohlídek? I to je Zámek Loučeň.

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: