Adventní a vánoční prohlídky

Adventní a vánoční prohlídky

Nasajte tu pravou vánoční atmosférmu na zámku Loučeň

Zámek Loučeň bude od 26.11. až do 12.1. patřit speciálním´prohlídkám "Příběh vánočního stromečku". Ve slavnostně nazdobených komnatách na vás čeká 21 vánočních stromků s jejich příběhy. Nepůjde jen o stromečky, ale seznámíme vás i s Vánocemi za První republiky a také se Štědrým dnem na loučeňském zámku u knížecí rodiny Thurn-Taxis.

První návštěvníky přivítáme již 26.11., ale ten pravý adventní čas začne až první adventní sobotu "Křestem největšího adventního věnce" v Česku. Každý adventní víkend si budete moci udělat vlastní ozdobu pod dohledem a za pomoci odborníků. 7. a 21. prosince je připraven vánoční koncert v zámeckém kostele. Rok již tradičně zakončíme "Silvestrem v jednu".

Otevírací doba

  • Denně od 10:00 - 17:00 hod
  • Prohlídky všední dny ve 14:00, 16:00 a 17:00 hod
  • Víkendy a vánoční prázdniny 11:00 - 16:00 každou hodinu (24.12. poslední prohlídka v 15:00 hod)

  • Jednotné vstupné 165 Kč ( všední dny mimo vánoční prázdniny 150 Kč) - obsahuje i park s labyrinty, samostatný park s labyrinty 70 Kč jednotné

Večerní prohlídky vždy v sobotu a 25. a 26.12. od 17:00 hod. Jednotné vstupné 200 Kč

Doporučujeme rezervaci zdeAdventní a vánoční prohlídky- fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací