Svatební služby

Svatební služby

Prožijte svatbu se vším všudy

Zvolte si zámek Loučeň jako start na společnou cestu životem a my se plně vynasnažíme o to, aby se tato cesta započala krásným dnem plným příjemných a nezapomenutelných zážitků.

Svatební služby na zámku Loučeň

  • Svatební dorty, tradiční domácí koláčky a výslužky
  • Fotografování, video a svatební fotokniha
  • Svatební výzdoba
  • Hudební produkce
  • Speciální svatební prohlídka
  • Jízda kočárem s dvouspřežím
  • Transport pro svatebčany
  • a další dárečky...

Svatební služby na zámku Loučeň = krásný začátek společného života

Vizážistka pro Váš den

Nevěstám, které chtějí vypadat skutečně nádherně, nabízíme služby vizážistky přímo na místě.

Svatební dorty, tradiční domácí koláčky, výslužka

Necháme pro Vás upéct svatební dorty a to dle Vašeho návrhu, dodáme vynikající domácí svatební koláčky, ať již klasické či rohové a zároveň nachystáme pro Vaše hosty svatební výslužky v klasických nebo luxusních krabičkách včetně poděkování.

Fotografování, video a svatební fotokniha

Fotoreportáž ze svatebního obřadu - výtvarné portrétování na zámku a v zámeckém parku, začátek hostiny (tištěné vybrané fotografie, CD se všemi záběry v max. rozlišení), v případě Vašeho zájmu rádi zajistíme i dva fotografy (ty nejlepší záběry ze všech úhlů během slavnostního obřadu). Kameraman - video cca 30 min. konečného materiálu.

Svatební výzdoba

Naši floristé pro Vás s láskou navážou veškerou svatební výzdobu - svatební kytice nejen pro nevěstu, ale i družičky a svatební hosty, zajistí vyzdobení svatební tabule - a i dopravu přímo na Loučeň. Dále můžeme připravit speciální výzdobu oddacího místa - květinový oblouk, vysypaná cesta okvětními lístky apod. V případě zájmu rádi zajistíme kompletní floristickou výzdobu i celého zámeckého areálu.

Hudební produkce

Doprovod nejen ke svatebnímu obřadu, ale případně i hudební produkce na večerní párty dle Vašeho výběru - harfa, trubači, klávesy, zpěv na živo, cimbálová kapela, DJ - bližší výběr hudební produkce u svatební koordinátorky.

Speciální svatební prohlídka

Komorník Jeho Jasnosti knížete Alexandra Thurn - Taxise Oto Bouda Vás mile rád provede překrásným interiérem loučeňského zámku a maximálně Vám zpříjemní speciální svatební prohlídku. Buďte vítáni! Délka prohlídky 55 minut.

Jízda kočárem s dvouspřežím

Nezapomenutelná projížďka kočárem s koňským dvouspřežím, olivrejovaným kočím po překrásném okolí Loučeňského zámku Svatojiřským lesem. Zažijte ten pocit, kdy panstvo na zámek přijíždělo jen kočárem a všichni Vás budou vítat jako zámeckou paní a zámeckého pána. Délka od jedné hodiny.

Transport pro svatebčany

Vše záleží na Vašich přáních a požadavcích. Rádi pro Vás zařídíme luxusní limuzíny, historické vozy, přivezeme a odvezeme Vaše svatební hosty nejenom z Prahy z letiště, ale i z okolních hotelů - a to jak v klimatizovaných autobusech či jednotlivě osobními vozy. Jednoduše maximální komfort pro všechny Vaše svatební hosty.

Dárečky

Svatební dárečky, které nejen Vám ale i Vašim nejmilejším hostům budou celý život připomínat jeden z Vašich nejkrásnějších dnů v životě.

Kontakty na dodavatele

Služba Název Web
Cukrárna Epiro www.epiro.cz
Foto Tomáš Wolf www.tomaswolf.com
Foto ALOHA RENEÉ - Renata Šolcová www.aloharenee.com
Foto Michal Vinecký fotovinc.cz
Foto Vojta Hurych www.hurych.cz
Foto Hana Skácelová www.hanaskacelova.cz
Foto Monika Váňová monikavanova.cz
Foto Petr Tichý www.foto-tichy.cz
DJ i moderátor Pavel Janovský paveljanovsky.com
DJ i moderátor Martin Cihlář martincihlar.cz
DJ DJ Radek Houška www.radekhouska.cz
DJ DJ Mirek 604 663 489

Pokud máte nějaké otázky ohledně svatby napište nám na svatba@zamekloucen.cz


Svatební služby - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujal Vás některá ze svatebních nabídek? Nečekejte a rezervujte si svatební termín dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací