Rezervace ubytování

Rezervace ubytování

Vybírejte ze dvou typů ubytování
Chateau Loučeň

Chateau Loučeň Garden Retreat

Tento 4hvězdičkový hotel sídlí přímo v prostorách zámku Loučeň. Prostorné, elegantně zařízené pokoje v hotelu Chateau Loučeň Garden Retreat mají výhled do zahrady, minibar, lednici, varnou konvici, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu.

Zjistit dostupnost on-line
Maxmilian Lifestyle Resort

Maxmilian Lifestyle Resort

Maxmilian Lifestyle Resort sídlí v areálu zámku Loučeň. Nabízí restauraci, lobby bar a volný vstup do wellness centra s krytým bazénem. Ve všech pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi. Je zde také útulný lounge s krbem.

Zjistit dostupnost on-line


Nebo nás kontaktujte na hotel-maxmilian@zamekloucen.cz, +420 325 585 381, +420 606 614 590.


Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací