Rezervace ubytování

Rezervace ubytování

Vybírejte ze dvou typů ubytování
Chateau Loučeň

Chateau Loučeň Garden Retreat

Chateau Loučeň Garden Retreat je výjimečné, luxusní ubytování vhodné pro relax v přírodě s komfortním prostředím. Toto romantické ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti Zámku Loučeň. Nechte se unést historickými apartmány nebo glampingovými stany, kde si můžete dopřát kvalitní odpočinek. Ráno je slyšet zpěv ptáků, zatímco večer za okny šumí koruny staletých stromů.

Zjistit dostupnost on-line
Maxmilian Lifestyle Resort

Maxmilian Lifestyle Resort

Tento čtyřhvězdičkový hotel Maxmilian Lifestyle resort sídlí v areálu zámku Loučeň. Nabízí restauraci, lobby bar a volný vstup do wellness centra s krytým bazénem. Ve všech pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi. Je zde také útulný lounge s krbem.

Zjistit dostupnost on-line


Nebo nás kontaktujte na hotel-maxmilian@zamekloucen.cz, +420 325 585 381, +420 606 614 590.

Přijímáme rezervace na rekreační pobyty. Ubytování je možné poskytnout při splnění těchto vládou nařízených podmínek:


  • Host se při check-in na recepci prokáže PCR testem či antigenním testem z oficiálního odběrového místa (ne starší než 48 h), potvrzením o prodělání nemoci C-19 v posledních 180 dnech nebo certifikátem o očkování (min. 14 dní od finální dávky očkování)
  • Dále je možné se při check-in na recepci prokázat antigenním samotestem zhotoveným na místě, potvzením o negativním výsledku od zaměstnavatele (ne starším než 72 h) nebo čestným prohlášením zákonných zástupců o negativním výsledku testování ve škole (ne starším než 72 h)
  • Při pobytech delších než 1 týden je nutné se na recepci znovu prokázat jedním z výše uvedených způsobů

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací