Kompletní svatební den na zámku
  • Úvod
  • Kompletní svatební den na zámku

Kompletní svatební den na zámku

Vše bez starostí a na jednom místě.

Vždy jste snili o tom, že svůj svatební den prožijete na krásném místě, které bude noblesní a bude mít své kouzlo? Nebudete se muset o nic starat a Váš den „D“ bude opravdu pohádkový? Vše na jednom místě, žádné přejezdy, žádné přesuny, vše harmonicky plyne tak, jak má...

V tom případě jsou přesně Vám určeny naše dva exklusivní svatební balíčky, které v sobě zahrnují vše podstatné, co je pro takovou KOMPLETNÍ pohádkovou svatbu na zámku potřeba.


Kompletní nabídka svateb na Zámku Loučeň


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujal Vás některá ze svatebních nabídek? Nečekejte a rezervujte si svatební termín dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací