Ubytovaní pro novomanžele

Ubytovaní pro novomanžele

Nocovat jako v pohádce

Pro snoubence již den před svatbou a novomanžele v den svatby, nabízíme možnost ubytování přímo v hostinském křídle zámku nebo romantickém Domečku knížete Alexandra. Naše ubytovací kapacity Chateau Loučeň Garden Retreat jsou pro Vás ve Váš svatební den právě tím pravým.

Pro ty, kteří se rozhodnou pro kompletní svatbu na zámku, je ubytování pro 2 osoby v jednom ze zámeckých apartmánů či Domečku na 2 noci ZDARMA. A k tomu Vás budeme rozmazlovat a můžete si v den před svatbou dopřát hodinové privátní využití hotelového wellness.

V případě, že se u nás rozhodnete „jen“ pro svatební obřad, můžete si doobjednat jako komplet balíček služeb, které zahrnují ubytování ve vybraném apartmá pro 2 osoby den před svatbou s možností late-check-outu do 14:00 hodin, snídani pro 2 osoby v den svatby donáškou na pokoj a stejně tak občerstvení pro 2 osoby v průběhu svatebních příprav.


Ubytovaní pro novomanžele - fotogalerie

Více o této nabídce Vám rádi sdělíme na vyžádání v případě, že nás budete kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře v sekci rezervace.

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: