Svatební koordinace

Svatební koordinace

Dobrá duše v pozadí

S plánováním a samotnou realizací svateb máme letité zkušenosti a jako jedni z prvních jsme našim svatbám poskytovali kompletní servis včetně svatebního koordinátora, který je vždy připraven poradit, pomoct, vyslechnout...náš areál známě sami nejlépe ,tak kdo jiný by Vám měl poradit…

Ve svatební den samotný se koordinátorka u obřadu postará o Vás i Vaše svatební hosty. Svatebním obřadem Vás provede a ve spolupráci s oddávající a matrikou zajistí, aby byl Váš svatební obřad bez chybičky.

V případě kompletních svateb Vám naše koordinátorka při informační a plánovací schůzce vytvoří celkovou kalkulaci, pomůže s návrhem realizace svatebního dne, předá doporučení pro sestavení harmonogramu svatebního dne a stejně tak Vám pro Vás svatební den doporučí prověřené a kvalitní dodavatele.

Více o této nabídce Vám rádi sdělíme na vyžádání v případě, že nás budete kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře v sekci rezervace.

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: