Restaurace Vtipná kaše

Restaurace Vtipná kaše

Rychlá samoobslužná restaurace

Vtipná kaše je samoobslužná restaurace úplně nového konceptu. Nabízí tradiční jídla domácí české kuchyně a k nim také něco speciálního pro Vaše mlsné jazýčky: Vtipnou kaši s optimistickým kakaovým úsměvem pro dobrou výletní náladu, a Čápy s mákem. Nikde jinde než ve Vtipné kaši a v hotelové restauraci Maxmilian tyto “Czech Specials“ neochutnáte.

Aktuální otevírací doba

Otevřeno od velikonoc do Vánoc: 11:00 – 17:00*

* O hlavních prázdninách je otevřeno denně a mimo prázdniny poté jen o víkendech a svátcích.

Samoobslužná restaurace Vtipná kaše má kapacitu 100 míst uvnitř (hlavní sál 45 + salonek 55) a 50 míst na slunečné terase s krásným výhledem do Polabí.

Gastronomické služby restaurace Vtipná kaše jsou využívány především ve vrcholící sezoně návštěvníky zámeckého parku a expozice. V zimním období (od prosince do března) je restaurace uzavřena. Poprvé v sezóně otevírá vždy první dubnový víkend, případně o velikonočním víkendu, pokud Velikonoce spadají ještě na březnové datum. Návštěvníci, kteří dorazí na Loučeň přes zimu, mohou využít restauraci v Zámeckém hotelu Maxmilian, který je vzdálen pouhých 100 metrů od budovy zámku.


Restaurace Vtipná kaše - fotogalerie

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: