Restaurace Vtipná kaše

Restaurace Vtipná kaše

Rychlý samoobslužná restaurace

První na zámku Loučeň, úplně nový koncept rychlé samoobslužné restaurace je Vtipná kaše. Nabízíme tradiční jídla domácí české kuchyně a k nim také něco speciálního pro Vaše mlsné jazýčky: Vtipnou kaši s optimistickým kakaovým úsměvem na dobrou výletní náladu a Čápy s mákem - nikde jinde než ve Vtipné kaši tyto Czech Specials neochutnáte.

Aktuální otevírací doba

Otevřeno o víkendech a státních svátcích 11:00-17:00

Vtipná kaše?

Sezení je v kapacitě 70 míst uvnitř (hlavní sál 35 + salonek 35), 50 míst na slunečné terase s výhledem do Polabí.

Vtipná kaše byla slavnostně otevřena o slunné sobotě, dne 3. dubna 2010. Níže Vám nabízíme fotografie z otevření a také cimrmanovskou přednášku o původu spojení Vtipná kaše, která byla při openingu pronesena.

Restaurace Vtipná kaše je v zimním období (od prosince do března) uzavřena. Poprvé v sezóně otevírá vždy první dubnový víkend, případně o velikonočním víkendu, pokud Velikonoce spadají ještě na březnové datum. Návštěvníci, kteří dorazí na Loučeň o zimních sobotách, případně adventních nedělích, mohou využít velmi útulnou restauraci Zámeckého hotelu Maxmilián, vzdálenou pouhých 80 metrů od budovy zámku.

Čápy s mákem?

Vtipná kaše 8

Co jsou Čápy s mákem? Také sladká krmě - moc dobrá, maková a švestková. Víc už ale neprozradíme; recept je přísným tajemstvím. Čápy s mákem jinde než na zámku Loučeň neochutnáte - a tak by to také mělo zůstat. Recept přivezl kníže Alexandr z jedné ze svých exotických výprav do teplých krajin...To musíte ochutnat! Tuto specialitu jsme přihlásili také do celostátní databáze www.czechspecials.cz

Ve VTIPNÉ KAŠI můžete kromě výše uvedených specialit vybrat z 2 druhů denních polévek, sortimentu několika hlavních jídel a minimálně 3 dobrých moučníků. Česká klasika Svíčková na smetaně s knedlíkem a brusinkami mezi našimi jídly pochopitelně nechybí. Pro dětské návštěvníky máme speciální dětské porce. K uhašení žízně točíme 3 druhy piva, z toho jedno nealkoholické. Dále točenou malinovku, citronádu a oranžádu.

Sezení je v kapacitě 70 míst uvnitř (hlavní sál 35 + salonek 35), 50 míst na slunečné terase s výhledem do Polabí.


Restaurace Vtipná kaše - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací