Restaurace Vtipná kaše

Restaurace Vtipná kaše

Rychlá samoobslužná restaurace

Vtipná kaše je samoobslužná restaurace úplně nového konceptu. Nabízí tradiční jídla domácí české kuchyně a k nim také něco speciálního pro Vaše mlsné jazýčky: Vtipnou kaši s optimistickým kakaovým úsměvem pro dobrou výletní náladu, a Čápy s mákem. Nikde jinde než ve Vtipné kaši a v hotelové restauraci Maxmilian tyto “Czech Specials“ neochutnáte.

Aktuální otevírací doba

OTEVŘENO OD VELIKONOC DO VÁNOC: 11:00 – 17:00*

* O hlavních prázdninách je otevřeno denně a mimo prázdniny poté jen o víkendech a svátcích.Samoobslužná restaurace Vtipná kaše má kapacitu 100 míst uvnitř (hlavní sál 45 + salonek 55) a 50 míst na slunečné terase s krásným výhledem do Polabí.

Gastronomické služby restaurace Vtipná kaše jsou využívány především ve vrcholící sezoně návštěvníky zámeckého parku a expozice. V zimním období (od prosince do března) je restaurace uzavřena. Poprvé v sezóně otevírá vždy první dubnový víkend, případně o velikonočním víkendu, pokud Velikonoce spadají ještě na březnové datum. Návštěvníci, kteří dorazí na Loučeň přes zimu, mohou využít restauraci v Zámeckém hotelu Maxmilian, který je vzdálen pouhých 100 metrů od budovy zámku.


Restaurace Vtipná kaše - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací