Církevní sňatek

Církevní sňatek

Svatební obřad v kulisách barokního kostela

Církevní sňatek v kostele - pro ty, kteří vykročení do společného života plánují před oltářem. Svatební obřad v kulisách barokního kostela, kde se dříve oddávali šlechtici a šlechtičny.

V případě, že se rozhodnete pro tuto variantu, bude Váš sňatek probíhat v krásném katolickém kostele Nanebevzetí P. Marie, který je architektonicky součástí zámku. Tento původní barokní kostel dozdobuje naše floristka dle individuální dohody se snoubenci. Doba trvání obřadu je cca 1 hodina.

Parkování pro svatební hosty je možné na rozsáhlém parkovišti u zámeckého hotelu a to zdarma. Příjezd na zámecké nádvoří pouze pro nevěstu a ženicha (příp. svatební kočár).

Podmínkou prouzavření sňatku v katolickém kostele je to, aby alespoň jeden ze snoubenců byl pokřtěný.

V případě, že tuto podmínku nesplňujete, můžeme doporučit obřady s oddávajícím církve unitářů www.unitaria.cz, které mohou probíhat kdekoli v zámeckém areálu a to i mimo oficiální oddací dny (pátek, sobota) nebo s pastorem Apoštolské církve www.ac.dobrazprava.org. Výhodou je velmi osobní přístup a flexibilita termínu


Pokud máte nějaké otázky ohledně svatby napište nám na svatba@zamekloucen.czCírkevní sňatek - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujal Vás některá ze svatebních nabídek? Nečekejte a rezervujte si svatební termín dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací