Čokoládové prohlídky

Čokoládové prohlídky

Oslaďte si prohlídku zámku výtečnou čokoládou

  • 50 minut
  • max 35 osob

Kde se vzala na světě čokoláda? To Vám i Vašim dětem sdělí kněžna, kníže či komorník. Jeden z nich se stane Vaším průvodcem při speciálních čokoládových prohlídkách zámku. V jejich průběhu se bude o čokoládě nejen mluvit. Čokoláda se bude i koštovat! - a to ne jen tak ledajaká!

Kdy přijet na čokoládovou prohlídku?

Každý den v 16:00

Čokoládová prohlídka - tajemství čokolády

Zažili jste už někdy pocit, že návštěva muzea či zámku je jedna velká nuda? V tom případě jste jeli jinam, než k nám na Loučeň. U nás se děti a především jejich rodiče perou o termíny speciálních prohlídek, které pořádáme v hlavní sezóně (minimálně v měsících červen až září).

Pokud přijedete na zámek v odpoledních hodinách, máme tu pro Vás jednu alternativu, která by mohla Vás a případně i Vaše děti nadmíru zaujmout. Co byste říkali na čokoládové prohlídky? Kněžna v nádherných šatech nebo jiný člen knížecí domácnosti Vám kromě zajímavostí ze zámku a podzámčí neopomene během prohlídky sdělit, odkud se čokoláda vzala, a z čeho se vlastně vyrábí. Už jste si někdy promnuli v rukou kakaové boby, které dávají našim ústům tuhle sladkou pochoutku?

Ochutnávky čokolády?

A co by to bylo za čokoprohlídku, kdyby se na ní o čokoládě jenom mluvilo? Čokoláda při ní pochopitelně musí projít i Vašimi chuťovými pohárky, ať už jste děti nebo dospělí! A ne čokoláda jen tak ledajaká! Během prohlídky ochutnáte v několika společenských salónech, jak chutná čokoláda z kakaovníkových plantáží Jižní Ameriky či Afriky. Připraveny jsou pro Vás vzorky mléčné, hořké i bílé čokolády a na závěr nebude chybět vrcholná práce každého čokoládového mistra, ručně dělané pralinky ve verzi pro děti a dospělé.

Pokud Vám zámecká čokoláda zachutná, můžete si jí i odvést domů pro sebe, nebo jako dárek pro někoho, koho máte rádi. Čokoládu můžete zakoupit v Infocentru.

Kdy přijet na čokoládovou prohlídku?

Kolik zaplatíme za takový neobvyklý čokoládový zážitek?

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: