Školní výlety a exkurze

Školní výlety a exkurze

Vyberte si ze široké nabídky školních výletů

Zámek Loučen je oblíbenou destinací pro školní výlety. Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti. Kromě klasických prohlídek zámku s průvodcem Vám jako alternativu školního výletu rádi nabídneme naše školní výukové programy. ŠVP jsou vytvořené na míru projektovým osnovám MŠMT a reflektují moderní trendy projektového vyučování.

V hlavní sezoně školních výletů, tj od poloviny května do konce června, jsou kapacity našich lektorů pro ŠVP zpravidla brzy naplněné, doporučujeme proto školní výukové programy plánovat na jiné období během školního roku. Ideálně září-říjen, nebo březen - duben. Na konci školního roku Vám rádi nabídneme návštěvu zámku spojenou se zámeckým parkem a labyrinty.


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: