Adventní prohlídky zámku

Adventní prohlídky zámku

Prohlídky s atmosférou Vánočních svátků

Vánoce patří k nejkouzelnějším obdobím roku. Na zámku Loučeň si atmosféru nejkrásnějších svátků v roce můžete vychutnat s předstihem od začátku prosince, tedy po celý adventní čas.

Adventní prohlídky zámku Loučeň

V prosinci je sice zámek oficiálně otevřen pouze o víkendech (se speciálním vánočním programem každou adventní neděli). Dospělí během prohlídky určitě nepohrdnout horkým punčem, servírovaným přímo na zámku, děti zahřejeme v zimě šálkem čaje. Pro malé návštěvníky má knížecí rodina připraven dokonce i malý dárek.

Pro školní skupiny jsou určeny adventní prohlídky ve všední dny od 8:30 - do 12:00 hod. Dá se domluvit i jiný čas. prohlídky jsou upraveny dle věku dětí a jsou vhodné pro děti MŠ i ZŠ.

Zámek je vánočně vyzdoben a navoněn. Paní kněžna, komorník jeho Jasnosti, nebo jiný člen knížecí domácnosti seznámí malé návštěvníky s adventním časem na zámku, s tradicemi českých Vánoc a také s celým obdobím čekání na příchod Ježíška.

Seznámíme vás s vánočním jídelníčkem malých princů, uvidíte betlém, zazpíváte si koledy u klavíru na který hrál sám Bedřich Smetana.

Pro letošní rok je hlavním tématem vánočních prohlídek příběh vánočního stromečku

Na nádvoří se můžete vyfotit u největšího adventního věnce v Česku, který je zapsán v České knize rekordů.

Zámecká expozice se v zimních měsících temperuje, vytopená místnost pro svačinu

Termíny adventních prohlídek v roce 2018

Adventní prohlídky probíhají denně od 27. listopadu do 21.prosince.

Rezervace předem nutná! tel: +420 325 585 228, email: infocentrum@zamekloucen.cz

Cena včetně dárku, čaje a vstupu do parku s labyrinty a bludišti je 130 Kč na žáka.


Adventní prohlídky - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujal Vás některý ze školních výletů? Nečekejte a rezervujte si termín školního výletu dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací