Zámecké apartmány

Zámecké apartmány

Apartmány pro náročné klienty

Pro náročné klienty byly v prvním patře zámku, honosném Pianu Nobile, otevřeny tři samostatné apartmány, pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučeňský zámek. První a největší, modrý apartmán je pojmenovaný po rodu Valdštejnů, kteří zámek na počátku 18. století postavili, a je laděn do barokního stylu. Druhým rodem v pořadí byli Furstenberkové, po kterých je pojmenován červený apartmán v klasicistním stylu. Posledními vlastníky zámku byli Thurn-Taxisové. Po nich je pojmenován poslední, zelený apartmán.

Romantické ubytování

Apartmány Valdštejn, Fürstenberk a Thurn - Taxis najdete v bezprostředním sousedství zámecké expozice, mají přístup společný s restaurací na nádvoří. Klíče vydává recepce v budově Zámeckého hotelu Maxmilián. Klientům ubytovaným v apartmánech nabízíme snídaně "přímo do postele". Všechny apartmány mají velkou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Dominantou apartmánu Taxis je vana uprostřed koupelny.

K Vašemu pohodlí poskytujeme:
  • Snídani formou bufetu v hotelové restauraci,
  • župany a froté pantofle,
  • LCD televizi a DVD přehrávače,
  • káva, čaj a krásný výhled na barokní terasu,
  • vstup do hotelového bazénu a sauny,
  • vstup do zámeckého parku,
  • parkování na hotelovém parkovišti.

Možnost objednání „snídaní do postele“ za poplatek 150 Kč

Dále Vám je na pokojích k dispozici minibar s výběrem bílých a červených vín, sektů, vody, džusů, sušenek, sladkých a slaných pochutin. Obsah minibaru je zpoplatněn.

Naši klienti nejraději využívají ubytování v apartmánech jako součást balíčku Romantika zámecké noci, který obsahuje další služby a je cenově zvýhodněný. Ubytování či balíčky můžete rezervovat tímto formulářem.


Zámecké apartmány - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací