Apartmány na zámku

Zámecké apartmány

APARTMÁNY PRO NÁROČNÉ KLIENTY

Pro náročné klienty byly v prvním patře zámku, honosném Pianu Nobile, otevřeny tři samostatné apartmány, pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučeňský zámek. První a největší, modrý apartmán je pojmenovaný po rodu Valdštejnů, kteří zámek na počátku 18. století postavili, a je laděn do barokního stylu. Druhým rodem v pořadí byli Fürstenberkové, po kterých je pojmenován červený apartmán v klasicistním stylu. Posledními vlastníky zámku byli Thurn-Taxisové. Po nich je pojmenován poslední, zelený apartmán.

Romantické ubytování

Apartmány Valdštejn, Fürstenberk a Thurn-Taxis najdete v bezprostředním sousedství zámecké expozice. Všechny tři apartmány jsou přístupné ze zámeckého nádvoří. Klíče vydává recepce v budově Zámeckého hotelu Maxmilian. Klientům ubytovaným v apartmánech nabízíme snídaně "přímo do postele". Všechny apartmány mají velkou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Dominantou apartmánu Taxis je vana uprostřed koupelny.

K Vašemu pohodlí poskytujeme:

  • Snídaně formou bufetu
  • Župany a froté pantofle
  • LCD televizi a DVD přehrávače
  • Kávu, čaj a krásný výhled na barokní terasu
  • Vstup do hotelového bazénu a sauny
  • Vstup do zámeckého parku
  • Parkování na hotelovém parkovišti

Možnost objednání „snídaní do postele“ za poplatek 150 Kč.

Dále Vám je na pokojích k dispozici minibar s výběrem bílých a červených vín, sektů, vody, džusů, sladkých i slaných pochutin. Obsah minibaru je zpoplatněn.

Naši klienti nejraději využívají ubytování v apartmánech jako součást balíčku Romantika zámecké noci, který obsahuje další služby a je cenově zvýhodněný.

Přejít na stránky zámeckých apartmánů

Zámecké apartmány - fotogalerie

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: