Svatební hostina

Svatební hostina

Když na zámku, tak s gastronomií v zámeckém stylu

K zámecké svatbě pochopitelně patří honosná svatební hostina, stoly s mísami dobrého jídla a sklenky naplněné kvalitním vínem….to vše v prostorách, které jsou k tomu jako stvořené.

Prostory pro svatební hostinu v rámci Chateau Exclusive


Banketové prostory

Banketové prostory v přízemí zámku – 6 propojených salonků

Kompletní svatební gastronomii doporučujeme podávat v přízemí zámku, v ideálně situovaném traktu (celkem 6 místností), jehož ústřední místnost ústí svým východem na zámeckou terasu s okouzlujícím výhledem. Celková rozloha těchto salonků je 240 m2.

Maximální kapacita slavnostní tabule činí 65 osob v salonku Terezie dle zvoleného uspořádání stolů. Propojením sousedících místností je možné získat kapacitu až 140 osob.

Součástí tohoto banketového traktu jsou salonky, které lze využít jako taneční prostor, dětský koutek nebo klidovou zónu. Samozřejmostí je také vlastní bar. V případě svatební hostiny formou rautu a s využitím venkovních kapacit terasy k sezení je možné zvýšit kapacitu na 180- 200 osob.


Crossover stany na zámecké terase

Crossover stany na zámecké terase

Zámecká terasa s překrásným výhledem do malebného Polabí je součástí pronájmu banketových prostor v přízemí zámku. Zastínění na této terase poskytují 2 Crossover stany 8x8 m, které jsou rovněž zahrnuty již v ceně pronájmu v rámci Chateau Exklusive. Svatební hostinu je tak možné uspořádat i zde.

Je tak jen na Vás, zda slavnostní hostina proběhne ve vnitřních prostorách zámku nebo právě zde, na zámecké terase. Obě varianty máte k dispozici a můžete je využít. Tyto 2 stany mají celkovou kapacitu 90 osob. U externího dodavatele lze za příplatek doobjednat 3. stan a zvýšit tím kapacitu na 140 osob.


Crossover stany na zámecké terase

Zámecká oranžérie

Pro Vaši hostinu pořádanou v rámci Chateau Exclusive máte možnost také alternativy v podobě zámecké oranžérie, která se nachází v bezprostřední blízkosti zámku. Velký prostor, připomínající industriální styl s prosklenou stěnou a dřevěnou podlahou, je ideální pro svatební hostiny s početnějším osazenstvem. Maximální kapacita slavnostní svatební tabule je při této variantě 60 - 100 osob, opět v závislosti na uspořádání stolů.


Salonky, zámecká terasa, oranžerie - fotogalerie

Prostory pro svatební hostinu v rámci Chateau Aristocratic


Zámecká jídelna

Zámecká jídelna

V rámci „Chateau Aristocratic“ nabízíme exklusivní 4hodinový pronájem hlavní části zámecké expozice, tedy zámecké jídelny. Tabule dekorovaná podle knížecích zvyklostí a připravená pro 10 osob tak, jak u ní stoloval knížecí pár s rodinou. Vybrané pokrmy a lahodná vína, noblesa sama.


Zámecká jídelna - fotogalerie

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: