Prostory pro svatební hostiny

Svatební hostina

Když na zámku, tak s gastronomií v zámeckém stylu

K zámecké svatbě pochopitelně patří honosná svatební hostina, stoly s mísami dobrého jídla a sklenky naplněné kvalitním vínem.

Prostory pro svatební hostinu v rámci Chateau Exclusive

Banketové prostory v přízemí zámku – 6 propojených salonků

Banketové prostory v přízemí zámku – 6 propojených salonků

Kompletní svatební gastronomii doporučujeme podávat v přízemí zámku, v ideálně situovaném traktu (celkem 6 místností), jehož ústřední místnost ústí svým východem na zámeckou terasu s okouzlujícím výhledem. Celková rozloha těchto salonků je 240 m2.


Maximální kapacita slavnostní tabule činí 65 osob v salonku Terezie dle zvoleného uspořádání stolů. Propojením sousedících místností je možné získat kapacitu až 140 osob.

Součástí tohoto banketového traktu jsou salonky, které lze využít jako taneční prostor, dětský koutek nebo klidovou zónu. Samozřejmostí je také vlastní bar. V případě svatební hostiny formou rautu a s využitím venkovních kapacit terasy k sezení je možné zvýšit kapacitu na 180- 200 osob.

Crossover stany na zámecké terase

Crossover stany na zámecké terase

Zámecká terasa s překrásným výhledem do malebného Polabí je součástí pronájmu banketových prostor v přízemí zámku. Zastínění na této terase poskytují 2 Crossover stany 2x8x8 m, které jsou rovněž zahrnuty již v ceně pronájmu v rámci Chateau Exklusive. Svatební hostinu je tak možné uspořádat i zde.


Je tak jen na Vás, zda slavnostní hostina proběhne ve vnitřních prostorách zámku nebo právě zde, na zámecké terase. Obě varianty máte k dispozici a můžete je využít. Tyto 2 stany mají celkovou kapacitu 90 osob. U externího dodavatele lze za příplatek doobjednat 3. stan a zvýšit tím kapacitu na 140 osob

Zámecká oranžérie

Zámecká oranžérie

Pro Vaši hostinu pořádanou v rámci Chateau Exclusive máte možnost také alternativy v podobě zámecké oranžérie, která se nachází v bezprostřední blízkosti zámku. Velký prostor, připomínající industriální styl s prosklenou stěnou a dřevěnou podlahou, je ideální pro svatební hostiny s početnějším osazenstvem. Maximální kapacita slavnostní svatební tabule je při této variantě 60 - 100 osob, opět v závislosti na uspořádání stolů.


Salonky, zámecká terasa, oranžerie - fotogalerie

Prostory pro svatební hostinu v rámci Chateau Aristocratic


Zámecká jídelna - fotogalerie


Kalendář pro rok 2023 se plní. Rezervujte si zde termín svatby.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujal Vás některá ze svatebních nabídek? Nečekejte a rezervujte si svatební termín dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací