Rychlé občerstvení

Rychlé občerstvení

Občerstvení pro ty, co spěchají

Nemáte tolik času, abyste v klidu poseděli v jedné z restaurací, ale přesto by to chtělo něco na zub? Je libo něco teplého v jednom z našich dvou velkých zahradních stánků, nebo snad točenou zmrzlinu v dalším speciálním stánku, nebo jen pár desítek rychlých kalorií v tatrance, kterou Vám prodají v infocentru ke vstupence? Na všechny Vaše chutě a potřeby jsme připraveni.

Hned při vstupu do zámeckého areálu si společně se vstupenkami můžete zakoupit něco malého k snědku. Nemůžete sice počítat s teplým jídlem, ale drobnosti na posilněnou si tu budete moci vybrat z relativně širokého sortimentu. Jeho jádrem jsou léty prověřené, oblíbené energetické dobíječe českého turisty - tatranky, lentilky, fidorky, nápoje, ale i něco slaného či mrazivého. Při pořízování něčeho rychlého do ruky k snědku navíc budete mít příležitost zaostřit i na zámecké suvenýry.

Rychlé občerstvení u zámku a v parku

Hned za vstupní branou, v těsné blízkosti infocentra, najdete stánek s výbornou točenou zmrzlinou. Přepadne-li Vás hlad během pobytu v zámeckém areálu a Vy nebudete mít tolik času, abyste využili pohostinnosti naší Vtipné kaše, zásobují Vás studenými i teplými pokrmy naše dva stánky s občerstvením. První ze dvou vícenabídkových stánků najdete lehce schovaný hned za vstupní budovou infocentra. Druhý je pak situován na obzvlášť romantickém místě - v zadní části terasy u buxusového bludiště, tedy v sousedství pravého křídla zámku. Podává se v něm mj. výborné frappé! U obou najdete hezky upravené sezení u zahradních stolků. V nitru zámeckého parku pak objevíte také několik nápojových automatů.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací