Rychlé občerstvení

Rychlé občerstvení

Občerstvení pro ty, co spěchají

Nemáte tolik času, abyste v klidu poseděli v jedné z restaurací, ale přesto by to chtělo něco na zub? Je libo něco teplého, nebo kopečkovou zmrzlinu z našeho Café stánku, nebo snad jen pár desítek rychlých kalorií v tatrance, kterou Vám prodají v infocentru ke vstupence? Na všechny Vaše chutě a potřeby jsme připraveni.

Hned při vstupu do zámeckého areálu si společně se vstupenkami můžete zakoupit něco malého k snědku. Nemůžete sice počítat s teplým jídlem, ale drobnosti na posilněnou si tu budete moci vybrat z relativně širokého sortimentu. Jeho jádrem jsou léty prověřené, oblíbené energetické dobíječe českého turisty - tatranky, lentilky, fidorky, nápoje, ale i něco slaného či mrazivého. Při pořízování něčeho rychlého do ruky k snědku navíc budete mít příležitost zaostřit i na zámecké suvenýry.

Rychlé občerstvení u zámku a v parku

Přepadne-li Vás hlad během pobytu v zámeckém areálu a Vy nebudete mít tolik času, abyste využili pohostinnosti jedné z našich restaurací, zásobuje Vás studenými i teplými pokrmy náš stánek s občerstvením. Najdete jej, lehce schovaný, hned za vstupní budovou infocentra. V zadní části terasy u buxusového bludiště, tedy v sousedství pravého křídla zámku, naleznete náš Café stánek s výbornou kopečkovou zmrzlinou. U obou stánků najdete hezky upravené sezení u zahradních stolků. V nitru zámeckého parku pak objevíte přes prázdniny další stánek se základním občerstvením.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací