Labyrintárium a park

Labyrintárium a park

Dvanáct zahradních labyrintů a bludišť na jednom místě

Dvanáct zahradních labyrintů a bludišť na jednom místě, v zeleni historického anglického parku. To je labyrintárium Loučeň. Místo vhodné pro zábavu, relaxaci i meditaci. Místo vhodné na výlet pro malé dítě, zamilovaný pár milující pohyb, rodiče vyhledávající neotřelé místo aktivního odpočinku, i Vaši senzitivní babičku.

Labyrinty a bludiště

Soubor dvanácti labyrintů a bludišť na Loučeni vstupuje nejen do Vašich srdcí, ale i do slovní zásoby českého jazyka. Provozovatel loučeňských labyrintů požádal o patentování nového slova - labyrintárium - a jeho uvedení do slovníků spisovné češtiny. Rádi pro Vás vymýšlíme věci, které jsou nejen nové, ale přímo novátorské. A které dlouho nebudete moci poznat či prožít jinde, než právě na Loučeni. Labyrintárium je jen nejviditelnější z těchto našich počinů pro Vás.

Co jsou labyrinty?

Jestliže hledáte něco, co nemá obdoby v Čechách, dokonce ani v Evropě, pak jste na zámku Loučeň na správné adrese. Přesně takovou raritou, kterou hledáte, je labyrintárium umístěné v loučeňském zámeckém parku.

Zahradní labyrinty jsou nejen módní věcí, ale jde zároveň o věc nadčasovou, která je a zůstane obecně atraktivní. A to především proto, že:

  • labyrinty jsou zábavné
  • labyrinty mají schopnost dobít Vaši ubývající energii

Otevřeno pro Vás máme po celý rok. Kompletní ceník vstupenek a podrobnosti o otevírací době naleznete zde.

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: