Z pohádky do pohádky

Z pohádky do pohádky

Vstupte s námi do pohádky

Pro naši Knížecí školu na zámku nejsou malí ani předškoláci. Důkazem toho je výukový projekt Z pohádky do pohádky, který je připraven nejen v úrovni pro 1. stupeň základní školy, ale také pro tří až sedmileté žáčky mateřských škol. Ve společnosti princezny coby učitelky dětí se malí školáci či předškoláci podívají do světa nejznámějších českých pohádek, posvítí si na tradiční souboj dobra se zlem a budou tříbit vlastní fantazii nad ilustracemi, které jsou důležitou součástí poselství dětských knih.

Velikost skupiny Délka Cena
Skupiny do 20 dětí 180 min 3 600,- Kč / skupina
Skupiny nad 20 dětí 180 min 180,- Kč / osoba

Cena obsahuje kompletní program a pedagogické vedení. Možnost oběda či jiného typu občerstvení za příplatek.

Cíl projektu

Žák umí definovat pohádku, seznámí se s jejím stabilním poselstvím věčného souboje dobra se zlem, získá vzory svého vlastního chování v kladných postavách. Je konfrontován s mnoha symboly zakořeněnými v lidové kultuře, všímá si symboliky čísel.

Učivo

  • Základní charakteristika pohádky
  • Upevňování mravního kodexu (zlo musí být potrestáno)
  • Praktické naslouchání
  • Vypravování na základě obrazového materiálu
  • Tvořivá výtvarná činnost
  • Osvojení charakteru „dětských" literárních žánrů

POZOR: Pokud realizujete tento školní program mimo měsíce květen a červen, je v jeho ceně rovněž prohlídka labyrintária !!! V květnu a červnu je návštěva labyrintária zpoplatněna běžnou vstupenkou, která činí 99 Kč pro děti školního i předškolního věku.


Z pohádky do pohádky - fotogalerie

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: