HRADOZÁMECKÁ NOC

HRADOZÁMECKÁ NOC

Sobota 31. července 2021
Sobota 31. července 2021 HRADOZÁMECKÁ NOC

Zažijte zámek jinak - NONSTOP s celonočním koktejlem těch nejlepších zámeckých prohlídek z naší nabídky, se spoustou dalších přidružených akcí, s grilovanými dobrotami od zámeckého šéfkuchaře, a třeba i s přespáním ve stanu v zámeckém parku.

Maratón speciálních prohlídek až do svítání světelno hudební show a další zábava

Sobota 31.7. 2021 a noc ze soboty na neděli

Stalo se již tradicí, že na Hradozámeckou noc  mnozí vydávají na hrady a zámky, aby si užili krásný letní večer. K tomuto zvyku se tradičně přidává i zámek Loučeň, a to NONSTOP až do rána. Milovníci netradičních zážitků a humoru se mohou těšit na kostýmovanou prohlídku s paní kněžnou, princem, komorníkem Jeho jasnosti, Bílou paní a dalšími postavami loučeňské knížecí domácnosti. Milovníci klasiky a odborných výkladů si určitě zvolí jeden ze zámeckých speciálů pana kastelána, který zná na zámku každý centimetr a o všem umí poutavě vyprávět.

Letos poprvé můžete jen na Loučeni zažít Hradozímeckou noc naboso. Večerní program plynule naváže na celodnní slavnost - Mezinárodní den turistiky naboso.

Chůze po žhavém uhlí za tmy - to je něco nezapomenutelného, bosá prohlídka zámku, vystoupení fakíra a samostřejmě ohňová show.


Odpolední, večerní a noční prohlídky zámku začnou v 16 hodin a budou probíhat až do 6 hodiny ranní

Pro ty, co nepospíchají domů, nebo si prostě Hradozámeckou noc chtějí užít se vším všudy, máme dobrou zprávu! Stejně jako v minulých ročnících, tak i letos můžete využít možnost přespání ve vlastním stanu anebo v zámecké oranžerii (avšak nezapomeňte na karimatku a spacák). Poplatek za stan je 100 Kč/stan + 50 Kč/osoba (v případě přespání v oranžerii pouze poplatek 50 Kč/osoba).

 

Ceník:

Na vstup do areálu a jednu zvolenou prohlídku platí běžné  vstupné.

Druhá a každá další prohlídka: 40 Kč za osobu (to platí tehdy, pokud chcete absolvovat více než jednu prohlídku)

Příplatek za prohlídku Celým zámkem od půdy až po sklep: 20 Kč za osobu

Příplatek za čokoládovou prohlídku: 50 Kč za osobu

 

Vstupenka je celodenní. 

Vstupenka je jednorázová, po opuštění areálu pozbývá platnosti!

Rodinná vstupenka je určena pro max. 2 dospělé a 2 děti do 18ti let

Slevy není možné kombinovat ani sčítat.

Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout a zaplatit nejpozději 20 minut před plánovaným časem začátku prohlídky, která je rezervovaná, a to na pokladně zámeckého areálu. Nevyzvednuté rezervace přepouštíme dalším zájemcům.

 

Změna programu vyhrazena.

Věříme, že Hradozámecká noc bude stejně úspěšná jako ta minulá. Těšíme se na Vás!

Hradozámecká noc - rezervace prohlídkyNakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací