Za Večerníčkem, Šmouly i klasickými pohádkami přišlo 2000 hostů

Za Večerníčkem, Šmouly i klasickými pohádkami přišlo 2000 hostů

Publikováno: 06.05.2012
Za Večerníčkem, Šmouly i klasickými pohádkami přišlo 2000 hostů

Báječný výlet do Ráje pohádek podniklo v sobotu 5. května přesně 2 026 hostů. Stovky dětí byly v ten den pasovány Králem pohádkové říše na členy Pohádkového řádu. V další slavnosti na Loučeni nahlédneme v sobotu 2. června do Třinácté komnaty Bílé paní.

Stovky nadšených dětí putovaly první květnovou sobotu Z pohádky do pohádky, aby je nakonec Král pohádkové říše pasoval na členy Pohádkového řádu. Při soutěžní pouti zámeckým parkem děti postupně potkaly loupežníky, čerty, Ježibabu z Perníkové chaloupky, hejkala, Pyšnou princeznu se zahradníkem, vodníky, nebo Křemílka a Vochomůrku.

Doslova u vytržení byli malí i velcí z přítomnosti Večerníčka, který při jízdě parkem na trojkolce rozdával papírové čepice a omalovánky oblíbených večerníčkových hrdinů s vlastnoručním podpisem. Na Loučeň také dostal dvě skupiny svých velkých kamarádů: Od 14 hodin se v zámeckém amfiteátru objevil Krakonoš, Anče, Kuba, Hajnej i nezbedný Trautenberk. Pozdní odpolední déšť pak v 15.30 hod. zahnal medvídka Kubulu a jeho kamaráda Kubu Kubikulu pod střechu zámecké oranžérie, kam se za nimi vydalo i půldruhé stovky diváků.

Báječný den v Ráji pohádek si nejlépe vychutnáte v připojené fotogalerii.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%

A co se chystá dál? Už o víkendu 12. - 13. května se pod poněkud cizokrajným názvem Concours d´elegance chystají na barokní loučeňský zámek ty nejkrásnější autoveterány. Přehlídka slibuje mezinárodní kvality. V sobotu 2. června pak návštěvníci další rodinné zámecké slavnosti poodhalí Třináctou komnatu Bílé paní.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací