Na dovolenou nemusíte jezdit do světa....

Na dovolenou nemusíte jezdit do světa....

Publikováno: 15.04.2020
Na dovolenou nemusíte jezdit do světa....

… svět naleznete na Zámku Loučeň. A díky tomu letní dovolená v Čechách může být stejně krásná jako ta v zahraničí. My jsme tady pro Vás, aby radost z Vaší letošní dovolené byla maximální.

Zámek Loučeň patří k 10 nejnavštěvovanějším památkovým objektům a naše loučeňské LABYRINTÁRIUM  je světový unikát. Věříme, že celý týden může být i krátký na to, abyste objevili vše, co Loučeň a její okolí nabízí.

Máme dvacetihektarový zámecký park, máme dvanáct labyrintů a bludišť, ubytovací kapacity pro dvojice i rodiny, ležíme uprostřed klidné středočeské krajiny. Z Loučeně je to kousek jak do Prahy, tak do Českého ráje. V nejbližším okolí najdete další zajímavá másta jako ZOO Chleby, park Mirakulum, lázně Poděbrady. V přilehlých lesích můžete jezdit na kole či na inline bruslích. Rybník Jivák je již místem s krásným přírodním koupalištěm. Prostě Loučeň je ideální "spot" pro poklidnou dovolenou mimo hlavní turistická centra.

Náš zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort, který je součástí zámeckého komplexu má kapacitu 126 lůžek a to v rozličných typech pokojů. Jako jedni z mála nabízíme také prostorné rodinné pokoje pro vícečlenné rodiny - tedy, pokud jste tři, čtyři nebo je Vás pět....u nás můžete využít prostorných rodinných pokojů, které Vám v rámci našich rodinných dovolených nabízíme. Hotel je obklopen zelení, má vlastní vnitřní monitorované parkoviště a samozřejmostí i je i prostor pro uložení kol. Wifi je dostupná bezplatně v celém zámeckém hotelu. V průběhu Vaší dovolené se u nás můžete stravovat formou nabízené bufetové polopenze, ale je Vám samozřejmě k dispozici také ala cartová restaurace. Krásná venkovní zastřešená zahrádka vybízí k odpolednímu posezení u kávy či k večernímu posezení se sklenkou dobrého vína. V průběhu celého Vašeho pobytu je Vám k dispozici ZDARMA také hotelová relaxační zóna - tedy náš hotelový bazén a sauna s ochlazovacím bazénkem. Můžete samozřejmě využít také privátní sauny a vířivky. Pro Vaše děti je denně připraven jak vnitřní, tak venkovní dětský koutek plný hraček, her a zábavy. Na prázdniny máme také připraven Letní dětský klubík Lážo Plážo, kam budete moci své děti přihlásit a ony budou mít možnost pod vedením zkušených animátorů zažít spoustu legrace. A to jen jen drobný výčet toho, na co se můžete těšit, když k nám přijede :-) Vězte, že od nudit se na Loučeni.....to je vyLOUCEŇo!!!!

Záleží tedy jen na Vás, zda k nám zavítáte na jeden den, prodloužený víkend, týden či více. Pokoje pro Vás máme dvoulůžkové, vícelůžkové i rodinné apartmány. Připravili jsme pro Vás výběr kratších i delších dovolenkových pobytů:

TÝDENNÍ LETNÍ DOVOLENÁ (7 nocí od soboty do soboty) - ke stažení zde

ZKRÁCENÁ LETNÍ DOVOLENÁ ( 4 noci od neděle do čtvrtka) - ke stažení zde

PRODLOUŽENÝ VÍKEND (3 noci od čtvrtka do neděle) - ke stažení zde

LETNÍ ROMANTICKÝ POBYT (2 noci pro dva) - ke stažení zde

Veškeré dovolenkové pobyty pro Vás máme připravené pochopitelně ve variantách od 2 osob a to na 3 noci, 4 noci nebo 7 nocí. Svoji rezervaci můžete provést prostřednictvím našeho rezervačního oddělení tel: 606 614 588 e-mail: hotel-maxmilian@zamekloucen.cz, kde Vám rádi zodpovíme i veškeré Vaše dotazy nebo přes náš eshop zakoupením pobytového voucheru.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací