Konferenční prostory

Konferenční a banketové prostory
na zámku Loučeň

Vyberte si z různých variant konferenčních a banketových prostorů

Moderně vybavený kongresový sál v Zámeckém hotelu Maxmilián, salonky v přízemí zámku s překrásnou terasou, zámecká vinárna nebo oranžerie, altán v parku nebo přírodní amfiteátr, to vše jsou možnosti, se kterými můžete počítat při plánování Vašeho eventu.

Moderně zařízený kongresový sál v hotelu Maxmilián, který pojme až 120 účastníků, je klimatizovaný, s denním světlem a výhledem do zámeckého parku. Akustickými stěnami lze tento sál rozdělit na 2-3 menší prostory.

Zapůjčení kongresové techniky a využití tlumočnických kabin je samozřejmostí. Pro workshopy s menším počtem účastníků jsme schopni nabídnout celkem 10 různých salonků a to jak v hotelu Maxmilián, tak i přímo v prostorách zámku.

Každý den Vaší firemní akce může být jiný, zvolíte-li z různých variant kongresových prostor na zámku Loučeň.

Ceník konferenčních služeb Fact Sheet

Konferenční a banketové prostory na zámku Loučeň - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací