Originální vánoční dárky

Originální vánoční dárky

Publikováno: 12.12.2010
Originální vánoční dárky

After last year's successful sale of Christmas gift certificates, this year again we offer our help to those who want to please their loved ones with one of non-traditional experience, a choice from our gift collection.

And because we believe in the magic of lucky sevens, this Castle can offer you just a collection of seven original gifts: 1. For couples of all ages is the Romantic Night at Castle package 2. For those in love there is Valentine Stay 3. Those who decided to marry next year may choose a wedding package called The Wedding Sparkle 4. Those who like good food and drink will be delighted to give Dinner for Prince - menu of 7 courses in castle dining room 5. Happy picnic basket 6. Family outing is designed for those who want to enjoy a relaxing day with kids 7. Night Tour followed by dinner for two is for those who enjoy history in a little different way To purchase a gift voucher, please write to hotel-maxmilian@zamekloucen.cz

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací