Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Publikováno: 21.06.2019
Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Vstup pro celou rodinu na zámeckou grilovací párty jen pro zvané, nebo jedna z deseti rodinných vstupenek na zámek a do labyrintů, to jsou ceny naší nové soutěže, která se točí kolem grilovaného jídla!

Soutěž probíhá na facebooku zámku Loučeň. Pod TENTO facebookový příspěvek napište do komentáře recept na nějaké senzační jídlo z grilu, nebo úžasný dip, marinádu, cokoli, co souvisí s grilováním. Připojte i fotografii daného jídla. První kolo soutěže  končí ve středu 26. 6. 2019 ve 12:00 a hned poté náš zámecký šéfkuchař Tomáš Petráň vybere desítku nejlepších receptů. Jejich autoři obdrží poukaz na rodinný vstup do zámku a labyrintária (lze využít během následujících 12 měsíců) a pak už se začnou sbírat lajky. Recept, který nasbírá nejvíc lajků, svému autorovi přinese exkluzivní cenu: vstup (včetně konzumace) pro čtyřčlennou rodinu na zámeckou grilovací párty 7. 7. 2019 , která je jen pro zvané! 

Zde si můžete přečíst kompletní pravidla. Těšíme se na vás!


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací