Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Publikováno: 21.06.2019

Vstup pro celou rodinu na zámeckou grilovací párty jen pro zvané, nebo jedna z deseti rodinných vstupenek na zámek a do labyrintů, to jsou ceny naší nové soutěže, která se točí kolem grilovaného jídla!

Soutěž probíhá na facebooku zámku Loučeň. Pod TENTO facebookový příspěvek napište do komentáře recept na nějaké senzační jídlo z grilu, nebo úžasný dip, marinádu, cokoli, co souvisí s grilováním. Připojte i fotografii daného jídla. První kolo soutěže  končí ve středu 26. 6. 2019 ve 12:00 a hned poté náš zámecký šéfkuchař Tomáš Petráň vybere desítku nejlepších receptů. Jejich autoři obdrží poukaz na rodinný vstup do zámku a labyrintária (lze využít během následujících 12 měsíců) a pak už se začnou sbírat lajky. Recept, který nasbírá nejvíc lajků, svému autorovi přinese exkluzivní cenu: vstup (včetně konzumace) pro čtyřčlennou rodinu na zámeckou grilovací párty 7. 7. 2019 , která je jen pro zvané! 

Zde si můžete přečíst kompletní pravidla. Těšíme se na vás!


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: