Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Publikováno: 21.06.2019
Vyhrejte vstup na zámeckou párty

Vstup pro celou rodinu na zámeckou grilovací párty jen pro zvané, nebo jedna z deseti rodinných vstupenek na zámek a do labyrintů, to jsou ceny naší nové soutěže, která se točí kolem grilovaného jídla!

Soutěž probíhá na facebooku zámku Loučeň. Pod TENTO facebookový příspěvek napište do komentáře recept na nějaké senzační jídlo z grilu, nebo úžasný dip, marinádu, cokoli, co souvisí s grilováním. Připojte i fotografii daného jídla. První kolo soutěže  končí ve středu 26. 6. 2019 ve 12:00 a hned poté náš zámecký šéfkuchař Tomáš Petráň vybere desítku nejlepších receptů. Jejich autoři obdrží poukaz na rodinný vstup do zámku a labyrintária (lze využít během následujících 12 měsíců) a pak už se začnou sbírat lajky. Recept, který nasbírá nejvíc lajků, svému autorovi přinese exkluzivní cenu: vstup (včetně konzumace) pro čtyřčlennou rodinu na zámeckou grilovací párty 7. 7. 2019 , která je jen pro zvané! 

Zde si můžete přečíst kompletní pravidla. Těšíme se na vás!


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací