Kam od nás

Pravidla soutěže o nejlepší grilovací recept

Pořadatelem soutěže je Zámecký okrašlovací spolek, z.s. se sídlem Loučeň 1, 289 37 Loučeň, IČO: 22693530

Předmětem soutěže je výběr deseti nejlepších receptů a fotografií grilovaných jídel (včetně marinád, dresingů, apod.), jejichž jste autory. Účastí v soutěži a zasláním fotografie do soutěže potvrzujete, že jste autory receptu i fotografie, že máte právo zveřejnit případně i osobu či osoby na dané fotografii, že na fotografii ani recept nikdo další nevlastní autorská práva a že pořadateli soutěže dáváte svolení tyto fotografie v rámci soutěže použít.

Výhrou v soutěži je 10x volná rodinná vstupenka do zámeckého areálu (vstupenka je určena dvěma dospělým a dvěma dětem a slouží k celodennímu vstupu do parku a labyrintária a k návštěvě jedné prohlídky zámku dle výběru výherce) a 1x vstup pro dva dospělé a dvě děti na narozeninovou zámeckou párty 7.7.2019.

Soutěž začíná 19.6.2019 ve 12:00 publikováním úvodního soutěžního statusu na facebookové stránce zámku Loučeň. Od té chvíle nám soutěžící mohou formou komentáře pod tímto soutěžním statusem posílat soutěžní fotografie a recepty.

Soutěž má dvě kola.

První kolo začíná 19.6. 2019 ve 12:00 a končí v pondělí 24.6.2019 ve 12:00. Poté se sejde tým zaměstnanců zámku Loučeň v čele s šéfkuchařem Tomášem Petráněm a vybere ze zaslaných fotografií a receptů deset nejlepších. Jakmile bude soutěžní desítka vybrána, bude těchto deset soutěžících obesláno s informací, že první výhra už je jejich, tedy že vyhrávají volný rodinný vstup do areálu a také budou vyzváni k tomu, aby svému receptu udělali mezi svými přáteli a známými reklamu, neboť ve druhém kole bude záležet na tom, čí fotografie získá nejvíce lajků.

Druhé kolo začíná 24.6.2019 odpoledne publikováním dalšího soutěžního statusu, pod kterým bude deset komentářů a v každém jedna soutěžní fotografie a recept. Druhé kolo potrvá do neděle 30.6.2019 do 23:59. Recept, který získá nejvíce lajků, vyhrává druhou část výhry, tedy vstup na soukromou oslavu a zahradní párty na zámku Loučeń dne 7.7.2019.. Autor vítězného receptu bude kontaktován a bude mu e-mailem zaslán elektronický voucher na vstup. Všem deseti finalistům bude e-mailem zaslán elektronický voucher na volný rodinný vstup do zámeckého areálu. Protože na FB lze komentářům přidávat různé symboly, v rámci této soutěže myslíme lajkem libovolný z těchto symbolů, tedy nejen palec, ale i srdíčko, úsměv, mračící se smajlík a další. Při hodnocení vítěze provedeme u každého receptu prostý součet všech obdržených symbolů.

Výhru nelze vymáhat právně. Vouchery na vstup nelze využít v jiné dny, než na jaké jsou vystaveny (platnost voucheru je jeden rok), ani nemohou být vyměněny za jinou cenu nebo za finance.


Pravidla soutěže ke Dni dětí
Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací