Hradozámecká noc aneb poslední letní garden party mezi labyrinty

Hradozámecká noc aneb poslední letní garden party mezi labyrinty

Publikováno: 24.08.2023

Již tradiční akce na zakončení léta a Zámek Loučeň si pro vás připravil bohatý program. Prohlídky nonstop až do rána jsou na Loučeni již tradicí, ale letos jsme navíc připravili poslední letní garden party.

Poslední prázdninový víkend a den a večer plný zážitků na zámku Loučeň.

Od 10:00 letos naposledy Dětství v době Karla IV. Program do 17:30 hod a pak kontinuálně pokračujeme s programem v zámeckém parku a maratonem prohlídek až do rána.

Setkáte se s paní majitelkou, která ze zámku Loučeň za 16 let od otevření udělala jednu z nejnavštěvovanějších památek v Česku. Seznámíme  se jak to všechno začalo, jak se žije na zámku, kastelán vás provede zámeckým parkem a jako bonbónek prohlídka s princem Erichem Thurn-Taxisem, prvním českým fotbalistou a zakladatelem dnešní škodovky.

Máte jedinečnou možnost navštívit zámecký park s labyrinty a bludišti a navíc s programem od 18:00 pouze za symbolické vstupné 50 Kč.

 

Vstupenky na prohlídky můžete zakoupit on line https://tickets.zamekloucen.cz/vstupenky

Podrobný program https://www.zamekloucen.cz/a/hradozamecka-noc

 

Vstupenka na kteroukoliv zámeckou prohlídku obsahuje i vstupné do parku s labyrinty a bludišti.

Vstupenky do zámku, nebo parku s  labyrintáriem neplatí na divadelní představení Staršidlo cantervillské. Nutné zakoupit speciální vstupenku na představení.

 

Občerstvení zajištěno.

 

 


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: