SVĚTLA VYPRÁVĚJÍ v zámeckém parku

SVĚTLA VYPRÁVĚJÍ v zámeckém parku

21.října 2023 - 21.ledna 2024
Již proběhlo - těšte se na příští ročník

Velké světelné sochy, kilometry světelných řetězů a dekorací, stovky tisíc světelných diod letos poprvé vyprávějí v zámeckém parku na Loučeni. Premiéra tohoto jedinečného zážitku pro pro celou rodinu, od dětí po babičky a dědečky, je součástí mezinárodního projektu SVĚTLA VYPRÁVĚJÍ české společnosti DECOLED.

Světelné parky se díky energeticky úsporným technologiím stávají oblíbeným zážitkem pro malé i velké. Procházka slavnostně rozsvíceným parkem vnese pozitivní náladu do podzimních a zimních večerů a ve světelném parku se může bavit každý. Trasa je nenáročná a přístupná i pro návštěvníky s kočárky, nebo na vozíčku. Unikátní expozice z dílny designérů a řemeslníků pod hlavičkou rodinné společnosti DECOLED vás vtáhne do pohádkového světa statisíců světel. Úchvatná zámecká zahrada zámku Loučeň  je proměněna ve snový, pohádkový svět plný zářících světelných soch a dekorací, které berou dech. 

Vstupenky a otevírací doba

Provozovatel světelného parku je společnost Decoled s.r.o. Vstup do vyhrazené části parku je možný pouze s platnou vstupenkou. Na tuto akci neplatí běžné vstupné do zámeckého areálu a vstup do vyhrazené části parku je zpoplatněný i pro hosty zámeckého hotelu.

Vstupenky k zakoupení zde

Otevírací doba: denně od 16:00 do 20:00. 

V parku jsou odpočinkové zóny a stánek s občerstvením.

 

Od světýlek ke stromečku

Ohřejte se po prohlídce světelného parku v interiérech zámku. Více informací o speciálních vánočních prohlídkách: Příběh vánočního stromečku.

Prohlídky ve všední dny po předchozí rezervaci v 18:00 hodin, víkendy a svátky do 20:00 hod.

Světelně-hudební show promítaná na zámek: všední dny 16:30 a 17:00. Víkendy a svátky 16:30 - 19:00 každých 30 minut. 

 

 


Fotogalerie - SVĚTLA VYPRÁVĚJÍ v zámeckém parku

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: