Wellness & Spa

Wellness & Spa

Plavecký bazén, sauna, masáže

Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Wellness & Spa hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro Vás připraveno sedm dní v týdnu.

Plavecký bazén

Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. Bazén o rozměrech 4x10 m má teplotu vody mezi 26-28°C. Bazén je k dispozici denně 7:00 - 11:00 (7:00 - 8:30 bez dětí), 14:00 - 22:00 (19:00 - 22:00 bez dětí) a pro hotelové hosty je v rámci ceny za ubytování. V blízkosti bazénu jsou připraveny pro Váš odpočinek lehátka. Osušky jsou k dispozici na hotelové recepci. Plavecký bazén slouží jen pro hotelové hosty. Nechte Vaše starosti uplavat.

Sauna

Sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka a je výborná jako prevence. Při pravidelném saunování se zvyšuje obranyschopnost a zlepšuje se kondice. Společná hotelová sauna se nachází v prostorách bazénu. Saunu mohou hoteloví hosté navštívit od 15:00 - 22:00 a stejně jako bazén, je v rámci ceny za ubytování.

Privátní sauna

Sauna využívá suchého, horkého vzduchu o teplotě 60 - 120°C. Doporučená doba pobytu v sauně je 10 – 15 minut. Máte-li pocit horka, je třeba se schladit proudem studené vody. V rámci prostorů privátní sauny Vám je k dispozici sprchový kout a pohodlná lehátka pro Váš příjemný a ničím nerušený odpočinek. Privátní sauna je pro všechny hosty k dispozici kdykoli po objednání na recepci hotelu. Návštěvu sauny je nutné nahlásit minimálně hodinu předem.

Pro 2 osoby na 2 hodiny – 600 Kč. Aby Vaše chvíle oddychu byly o to příjemnější je pro Vás v ceně, mimo vstupu do sauny pro dvě osoby na dvě hodiny, dále připraveno:

  • zapůjčení osušky a prostěradla
  • ovocná mísa
  • jednorázové pantofle
  • pitný režim
  • Vstup pro 1 osobu na 1 hodinu - 150 Kč. Zde není zahrnuto občerstvení.
  • Možnost zapůjčení županu za poplatek 100 Kč

Masáže, koupele, rituály, péče o tělo

Nechte se u nás hýčkat... Vyberte si z naší nabidky Wellness procedur.


Wellness & Spa - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací