Wellness & Spa

Wellness & Spa

Plavecký bazén, masáže

Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Wellness & Spa hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro Vás připraveno sedm dní v týdnu.

Plavecký bazén & sauny

Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. V odpoledních a večerních hodinách jsou Vám k dispozici navíc sauna a infra lavice. Bazén o rozměrech 4x10 m má teplotu vody mezi 26-28°C. V blízkosti bazénu jsou připraveny pro Váš odpočinek lehátka. Osušky jsou hostům k dispozici. Plavecký bazén slouží jen pro hotelové hosty. Nechte Vaše starosti uplavat.

Ceny za vstup do bazénu a sauny platné od 1.4.2022

  • 200 Kč za 60 min v bazénu za pokoj (maximálně obsazený 2 osobami), příplatky za další osoby sdílející pokoj: dítě do 11,99 let 40 Kč, od 12 let výše vč. dospělých 100 Kč / hod
  • 250 Kč za 60 min v bazénu, vč. sauny za pokoj (maximálně obsazený 2 osobami), příplatek za další osoby sdílející pokoj: dítě do 11,99 let 50 Kč, od 12 let výše vč. dospělých 125 Kč / hod
  • Otevírací doba bazénu je 7:00 -11:00 (7:00 - 8:00 bez dětí) a 14:00 - 22:00 (19:00 - 22:00 bez dětí)
  • Sauna je v provozu denně v čase 16:00 - 22:00
  • Vstup bude umožněn po předchozí rezervaci (kapacita je regulována).

Masáže, koupele, rituály, péče o tělo

Nechte se u nás hýčkat... Vyberte si z naší nabidky Wellness procedur.


Wellness & Spa - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací