Kuchař / Kuchařka

Hledáme Kuchař / Kuchařka

Do našeho zámeckého týmu hledáme nového kolegu do zámecké kuchyně!

Co vás čeká

  • Organizace práce v kuchyni, zodpovědnost za chod kuchyně
  • Příprava snídaní, obědů, večeří, bufetů a coffee breaků
  • Foodstyling
  • Úkolování pomocných kuchařů a pracovníků myčky v kuchyni
  • Práce v malém sehraném kolektivu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Praxe v hotelu vítána
  • Zahraniční zkušenosti oceníme
  • Zájem o vaření a gastronomii
  • Flexibilita

Co vám můžeme nabídnout

  • Skvělé platové podmínky
  • Možnost profesního růstu, vzdělávací kurzy
  • Firemní benefity
  • Zázemí stabilní firmy
  • Stálý a přátelský kolektiv
  • Dotované stravování
  • Ubytování v blízkosti pracoviště

Zájemci se hlaste na asistentka@zamekloucen.cz.

Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: