Restaurace Vtipná kaše

Restaurace Vtipná kaše

Rychlá samoobslužná restaurace

Vtipná kaše je samoobslužná restaurace úplně nového konceptu. Nabízí tradiční jídla domácí české kuchyně a k nim také něco speciálního pro Vaše mlsné jazýčky: Vtipnou kaši s optimistickým kakaovým úsměvem pro dobrou výletní náladu, a Čápy s mákem - nikde jinde než ve Vtipné kaši tyto “Czech Specials“ neochutnáte.

Aktuální otevírací doba

Víkendy a vánoční prázdniny 11:00 - 17:00
Samoobslužná restaurace Vtipná kaše má kapacitu 70 míst uvnitř (hlavní sál 35 + salonek 35) a 50 míst na slunečné terase s krásným výhledem do Polabí.

Gastronomické služby restaurace Vtipná kaše jsou využívány především ve vrcholící sezoně návštěvníky zámeckého parku a expozice. V zimním období (od prosince do března) je restaurace uzavřena. Poprvé v sezóně otevírá vždy první dubnový víkend, případně o velikonočním víkendu, pokud Velikonoce spadají ještě na březnové datum. Návštěvníci, kteří dorazí na Loučeň přes zimu, mohou využít restauraci v Zámeckém hotelu Maxmilián, který je vzdálen pouhých 100 metrů od budovy zámku.


Restaurace Vtipná kaše - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací