Restaurace Maxmilián

Bar & Restaurace Maxmilián

Bar & Restaurace zámeckého hotelu

Restaurace Maxmilián je druhou hotelovou restaurací primárně určenou těm, kteří si přijeli do našeho resortu užít romantiku a chtějí si vychutnat posezení u dobré sklenky vína a vybraných pokrmů. Restaurace Maxmilián má kapacitu 68 míst, proto je dobré si stůl v této restauraci na večer předem rezervovat.

Restaurace Maxmilián je k dispozici nejen hotelovým hostům. Přes den mohou restauraci navštívit jak naši hoteloví hosté, tak všichni návštěvníci zámeckého areálu. V nově zrekonstruovaných prostorách hotelového baru, který je součástí restaurace Maxmilián, si můžete vychutnat lahodnou kávu, ochutnat některé z vybraných vín nebo si nechat připravit skvělý koktejl. Široký výběr rumů a jiných destilátů, včetně točeného plzeňského piva, je samozřejmostí.
Otevírací doba restaurace Maxmilián

Bar & zahrádka: Pondělí - Neděle 11:00 - 23:00
Restaurace: Pondělí - Neděle 12:00 - 15:30 (denní nabídka) | 19:00 - 21:30 (servírované tříchodové menu)
Restaurace: Po dobu letních prázdnin nepodáváme večeře formou ala carte. K pivu a vínu je k dispozici barové menu s malým občerstvením.
    Hotel si vyhrazuje právo na změnu provozní doby v době konání firemních a jiných akcí.

Restaurace hotelu Maxmilián - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací