Restaurace Maxmilián

Bar & Restaurace Maxmilián

Bar & Restaurace zámeckého hotelu

Restaurace Maxmilián je druhou hotelovou restaurací primárně určenou těm, kteří si přijeli do našeho resortu užít romantiku a chtějí si vychutnat posezení u dobré sklenky vína a vybraných pokrmů. Restaurace Maxmilián má kapacitu 68 míst a je dobré si stůl v této restauraci na večer předem rezervovat.

Restaurace Maxmilián je k dispozici ale nejen hotelovým hostům. Přes den mohou restauraci navštívit nejen naši hosté, ale všichni návštěvníci zámeckého areálu. V čase 12:00-15:30 je možné vybírat z denní polední nabídky, od 17:00 hodin je Vám k dispozici výběr ze stálého jídelního lístku. V nově zrekonstruovaných prostorách hotelového baru , který je součástí restaurace Maxmilián, si můžete vychutnat lahodnou kávu, ochutnat některá z vybraných vín nebo si nechat připravit skvělý koktejl. Široký výběr rumů a jiných destilátů včetně točeného plzeňského piva je samozřejmostí.


Otevírací doba restaurace Maxmilián

Bar & zahrádka: Pondělí - Neděle 11:00 - 22:00
Restaurace: Pondělí - Neděle 12:00 - 15:30 (polední nabídka) | 17:00 - 21:30 (ala carte)
    Hotel si vyhrazuje právo na změnu provozní doby v době konání firemních a jiných akcí.

Restaurace hotelu Maxmilián - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací