Restaurace Ferdinand

Restaurace Ferdinand

Restaurace zámeckého hotelu

Restaurace Ferdinand je hlavní restaurací zámeckého hotelu Maxmilián Lifestyle Resort. Tato restaurace je v ranních hodinách určena hotelovým hostům a jsou v ní podávány snídaně. Od 11:00 hodin mohou tuto restauraci využít nejen hoteloví hosté, ale všichni návštěvníci zámeckého areálu. Od 12:00 do 15:30 je pro všechny příchozí připravena denní polední nabídka. Od 18:30 můžete v této restauraci využít nabídky výborných bufetových večeří. Restaurace Ferdinand má kapacitu 101 míst a přiléhá k ní krásná zastřešená venkovní zahrádka s kapacitou 50ti míst.Otevírací doba restaurace Ferdinand

Bar & zahrádka: Pondělí - neděle 11:00 - 22:00
Restaurace: Pondělí – neděle 12:00-15:30 (polední nabídka) | 18:30-21:00 (buffet)
    Hotel si vyhrazuje právo na změnu provozní doby v době konání firemních a jiných akcí.

Restaurace Ferdinand - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací