Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Více než jen ubytovaní

Hledáte, kde se komfortně a stylově ubytovat? A zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Přijeďte zažít tento nevšední zážitek a objednejte si jeden z našich pobytových balíčků. Naše balíčky jsou určeny jak milovníkům romantiky, tak sportovně založeným párům. Z naší nabídky si určitě vyberete.

Romantické zámecké pobyty

Nabídka je šitá na míru párům, které se chtějí oddat romantickým chvílím v kouzelném prostředí dobových apartmánů přímo v budově zámku nebo v Domečku knížete Alexandra. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera.

Hotelové pobyty

Pobyt v zámeckém hotelu Maxmilián, to je mnohem víc než jen rezervace pokoje. Můžete si vybírat z našich pobytových balíčků, které jistě vyhoví Vašim potřebám a přáním. V ceně jsou kromě snídaně formou bufetu zahrnuty i další služby a pokud využijete našich speciálních nabídek, Váš pobyt si zpříjemníte a ještě ušetříte.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací