Dotyk přírody

Letní dovolená pro rodinu

NA DOVOLENOU NEMUSÍTE JEZDIT DO SVĚTA...

Náš zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort, který je součástí zámeckého komplexu má kapacitu 131 lůžek a to v rozličných typech pokojů. Jako jedni z mála nabízíme také prostorné rodinné pokoje pro vícečlenné rodiny - tedy, pokud jste tři, čtyři nebo je Vás pět....u nás můžete využít prostorných rodinných pokojů. Na ty, kteří chtějí přijet jen ve dvou samozřejmě nezapomínáme a kapacitu dvoulůžkových pokojů máme dostatečnou.

Hotel je obklopen zelení, má vlastní vnitřní monitorované parkoviště a samozřejmostí i je i prostor pro uložení kol. Wifi je dostupná bezplatně v celém zámeckém hotelu. V průběhu Vaší dovolené se u nás můžete stravovat formou nabízené bufetové polopenze. Pro, ty, kteří chtějí dát přednost romantice ve dvou nabízíme možnost objednání servírovaných romantických menu v restauraci Maxmilián. Krásná venkovní zastřešená zahrádka vybízí k odpolednímu posezení u kávy či k večernímu posezení se sklenkou dobrého vína. V průběhu celého Vašeho pobytu je Vám k dispozici ZDARMA také hotelová relaxační zóna - tedy náš hotelový bazén a sauna s ochlazovacím bazénkem.

Letní dovolená - obr.1
Letní dovolená - obr.2

Můžete samozřejmě využít také privátní sauny a vířivky. Pro Vaše děti je denně připraven jak vnitřní, tak venkovní dětský koutek plný hraček, her a zábavy. A to je jen drobný výčet toho, na co se můžete těšit, když k nám přijede. Vězte, že nudit se na Loučeni.....to je vyLOUCEŇo!!!!

Záleží tedy jen na Vás, zda k nám zavítáte na jeden den, prodloužený víkend, týden či více. Vaši dovolenou Vám pomůžeme naplánovat tak, abyste si ji náležitě užili. Svoji rezervaci můžete provést prostřednictvím našeho rezervačního oddělení tel: 606 614 588 e-mail: hotel-maxmilian@zamekloucen.cz, kde Vám rádi zodpovíme i veškeré Vaše dotazy.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací