Dotyk přírody

Letní dovolená pro dva

NA DOVOLENOU NEMUSÍTE JEZDIT DO SVĚTA...

Náš zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort, který je součástí zámeckého komplexu má kapacitu 126 lůžek a to v rozličných typech pokojů. Dvoulůžkové pokoje Vám nabízíme jak v historické části hotelu, tak i v moderní části. Hotel je obklopen zelení, má vlastní vnitřní monitorované parkoviště a samozřejmostí i je i prostor pro uložení kol. Wifi je dostupná bezplatně v celém zámeckém hotelu. V průběhu Vaší dovolené se u nás můžete stravovat formou nabízené bufetové polopenze, ale je Vám samozřejmě k dispozici také ala cartová restaurace.

Krásná venkovní zastřešená zahrádka vybízí k odpolednímu posezení u kávy či k večernímu posezení se sklenkou dobrého vína. V průběhu celého Vašeho pobytu je Vám k dispozici ZDARMA také hotelová relaxační zóna - tedy náš hotelový bazén a sauna s ochlazovacím bazénkem. Můžete samozřejmě využít také privátní sauny a vířivky. Tento typ pobytu můžete využít ve dvou, když plánujete dovolenou bez dětí, ale také samozřejmě jako rodič se svou ratolestí.

Pokud tedy přijedete se svým „malým pokladem“, může Vaše dítko využít jak vnitřní, tak venkovní dětský koutek plný hraček, her a zábavy. Na prázdniny máme také připraven Letní dětský klubík Lážo Plážo, kam budete moci své dítě přihlásit a ono bude mít možnost pod vedením zkušených animátorů zažít spoustu legrace. A to je jen drobný výčet toho, na co se můžete těšit, když k nám přijede :-) Vězte, že nudit se na Loučeni.....to je vyLOUCEŇo!!!!

Pokud se k nám vydáte na dovolenou bez dětí, tedy ve dvou a to ať už s manželem, manželkou, kamarádkou….. rádi Vám zapůjčíme kola či elektrokola, na kterých můžete objevovat krásy malebné polabské krajiny. I pro Vás platí, že nudit se, je vyLOUČEŇo, takže tipů, jak využít čas právě v průběhu této letní dovolené, Vám dáme opravdu celou spoustu.

Pokud se k nám vydáte na dovolenou bez dětí, tedy ve dvou a to ať už s manželem, manželkou, kamarádkou... rádi Vám zapůjčíme kola či elektrokola, na kterých můžete objevovat krásy malebné polabské krajiny. I pro Vás platí, že nudit se, je vyLOUČEŇo, takže tipů, jak využít čas právě v průběhu této letní dovolené, Vám dáme opravdu celou spoustu.

LETNÍ DOVOLENÁ PRO DVA (3 noci pro dva)

Veškeré dovolenkové pobyty pro Vás máme připravené pochopitelně ve variantách na 3 noci, 4 noci nebo 7 nocí. Svoji rezervaci můžete provést prostřednictvím našeho rezervačního oddělení tel: 606 614 588  e-mail: hotel-maxmilian@zamekloucen.cz, kde Vám rádi zodpovíme i veškeré Vaše dotazy nebo přes náš eshop zakoupením pobytového voucheru.

Letní dovolená
Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací