Dotyk přírody

LETNÍ DOVOLENÁ

NA DOVOLENOU NEMUSÍTE JEZDIT DO SVĚTA...

… svět naleznete na Zámku Loučeň. A díky tomu letní dovolená v Čechách může být stejně krásná jako ta v zahraničí. My jsme tady pro Vás, aby radost z Vaší dovolené byla maximální.

Zámek Loučeň patří k 10 nejnavštěvovanějším památkovým objektům a naše loučeňské LABYRINTÁRIUM je světový unikát. Věříme, že celý týden může být i krátký na to, abyste objevili vše, co Loučeň a její okolí nabízí.

Máme dvacetihektarový zámecký park, máme dvanáct labyrintů a bludišť, ubytovací kapacity pro dvojice i rodiny, ležíme uprostřed klidné středočeské krajiny. Z Loučeně je to kousek jak do Prahy, tak do Českého ráje. V nejbližším okolí najdete další zajímavá mÍsta jako ZOO Chleby, park Mirakulum, lázně Poděbrady. V přilehlých lesích můžete jezdit na kole či na in-line bruslích. Rybník Jivák je krásným přírodním koupalištěm, stejně tak jezero v Sadské nebo se můžete vypravit do Všejan, kde mají vodu krásně ledovou nebo zajet na skluzavky do aquaparku v Mladé Boleslavy. Prostě Loučeň je ideální "spot" pro poklidnou dovolenou mimo hlavní turistická centra.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací