Dotyk přírody

LETNÍ DOVOLENÁ

NA DOVOLENOU NEMUSÍTE JEZDIT DO SVĚTA...

… svět naleznete na Zámku Loučeň. A díky tomu letní dovolená v Čechách může být stejně krásná jako ta v zahraničí. My jsme tady pro Vás, aby radost z Vaší dovolené byla maximální.

Zámek Loučeň patří k 10 nejnavštěvovanějším památkovým objektům a naše loučeňské LABYRINTÁRIUM je světový unikát. Věříme, že celý týden může být i krátký na to, abyste objevili vše, co Loučeň a její okolí nabízí.

Máme dvacetihektarový zámecký park, máme dvanáct labyrintů a bludišť, ubytovací kapacity pro dvojice i rodiny, ležíme uprostřed klidné středočeské krajiny. Z Loučeně je to kousek jak do Prahy, tak do Českého ráje. V nejbližším okolí najdete další zajímavá mÍsta jako ZOO Chleby, park Mirakulum, lázně Poděbrady. V přilehlých lesích můžete jezdit na kole či na in-line bruslích. Rybník Jivák je krásným přírodním koupalištěm, stejně tak jezero v Sadské nebo se můžete vypravit do Všejan, kde mají vodu krásně ledovou nebo zajet na skluzavky do aquaparku v Mladé Boleslavy. Prostě Loučeň je ideální "spot" pro poklidnou dovolenou mimo hlavní turistická centra.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si ubytování

Zaujalo Vás některé z našich ubytování? Nečekejte a rezervujte si ubytování na zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací