Restaurace hotelu Maxmilián

Restaurace hotelu Maxmilián

Restaurace zámeckého hotelu

Zámecká restaurace hotelu Maxmilian Lifestyle Resort Vás zve na příjemné a poklidné posezení v blízkosti zámku Loučeň. Restaurace je nekuřácká a vítá i malé návštěvníky. Restaurace je situována v blízkosti vstupu z parkoviště do hotelu a je pro Vás otevřena denně. V pravé části můžete nalézt menu k náhledu.

O gastronomické služby zámecké restaurace Vtipná kaše je především ve vrcholící sezóně velký zájem, který potvrzuje její narůstající renomé. Pokud by se Vám stalo, že právě při Vaší návštěvě pochválíte pestrost menu, ale neobjevíte jediný volný stůl, doporučujeme návštěvu restaurace zámeckého hotelu Maxmilián. Obě restaurace dělí sotva 150 metrů. Nabídka v této restauraci je oproti zámecké restauraci Vtipná kaše redukována o několik položek v menu představujících klasickou českou gastronomii a naopak doplněna o adekvátní nabídku stejného počtu pokrmů z provenience mezinárodních kuchyní.Provozní doba restaurace

Den Otevírací doba
PO - NE: 11:00 - 23:00
    Hotel si vyhrazuje právo na změnu provozní doby v době konání firemních a jiných akcí.

Restaurace hotelu Maxmilián - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací