Zámek Loučeň

Gastronomická nabídka

Poznejte mistrovství zámeckých kuchařů

V duchu moderní gastronomie je sestavena nabídka stravování pro firemní klientelu, která vychází z receptur české domácí kuchyně. Sortiment doplňují kvalitní moravská vína a čerstvě připravované moučníky.

Gastronomická nabídka pro firemní akce

Při sestavování jídelníčku pro Vaši akci Vám nabídneme výběr z následující nabídky:

  • Polední buffety (2 studené předkrmy, polévka, 3 hlavní jídla, 2 přílohy, 2 dezerty)
  • Večerní buffety (3 studené předkrmy, 3 hlavní jídla, 2 přílohy, 2 dezerty)
  • Welcome drinky (sekt, nealko, kanapky)
  • Coffeebreaky (teplé a studené nápoje, lehký snack, ovoce)
  • Rauty (širší sortiment studených a teplých pokrmů, dezertů a ovoce) určené pro celovečerní konzumaci
  • Venkovní grilování nebo rožnění během letní sezóny
  • Denní menu (jednoduchá nabídka menu pro menší skupiny do 15 osob)

Celodenní stravování pro Váš event zajišťujeme v gastronomických provozech Zámeckého hotelu Maxmilián, nebo můžeme nabídnout podávání rautů a speciálních nabídek v banketových sálech v přízemí zámku, případně v zámecké oranžerii nebo vinárně. Dále poskytujeme klasický Party-service se všemi službami a doplňkovým programem, který k tomuto typu produktu náleží.

Po celý den je pro naše hosty otevřen hotelový Lobby bar s nabídkou dobré kávy, točeného piva a širokého sortimentu nealko nápojů. V době turistické sezóny mohou účastníci Vaší akce využít v provozní době také Hospůdku Na nádvoří.

Speciální gastronomické nabídky

Pro pořádání slavnostních nebo večerních hostin doporučujeme oranžérii nebo zámeckou vinárnu, v letním období je ideálním místem náš zámecký park s nezaměnitelnou atmosférou pro akce s privátním charakterem nebo pro uzavřené společnosti. Díky možnostem propojení je prostředí parku se zahradou a oranžérií schopné flexibilně zareagovat na okolnosti pořádání akce (suchá x mokrá varianta, stavba dočasných altánů atp.), což představuje významnou konkurenční výhodu pro pořádání takovýchto akcí právě u nás.

Welcome drink
Koktejl - drink pro uvítání hostů na nádvoří, v parku, v lobby hotelu, neomezený počet osob.

Zámecký raut, koktejl nebo recepce
Slavnostní menu formou buffetu v zámeckých prostorách, max. celkem 150 osob, možnost rozšíření o zahradní slavnosti-catering v letních měsících.

Zámecké bankety
Slavnostní servírované menu v zámeckých prostorách.

Večeře u knížete
Menu dle originálních , dobových zámeckých receptur podávané v knížecí jídelně, max. pro 10 osob.

Zahradní slavnost
Slavnosti s rauty s nabídkou barbecue v zámeckém parku.

Staročeská hostina
Raut s nabídkou staročeských pokrmů a nápojů, využívající dobové ingredience - základní suroviny, koření, byliny, přírodní štávy a jiné nápoje atd.

Vinné degustace a autorské prezentace vín jejich producenty - nezávislými vinaři
Nosná je pro tyto akce produkce menších a středně velkých prvotřídních moravských vinařů. Ve spolupráci s dovozci vín a jejich sommeliéry mohou být negustována a prezentována také vína francouzská, italská, maďarská, německá či rakouská. Tyto prezentace, degustace resp. přednášky a edukaci je nutno organizovat s min. dvouměsíčním předstihem.

Piknik v zámeckém parku
Kulisa zámeckého parku s výhledem do Polabí přímo vybízí k pořádání privátních pikniků. Rádi vám pro ně vyhradíme v zámeckém parku místa s tím nejkrásnějším výhledem a okolím a připravíme piknikový koš s obsahem, který vychází především z vašeho požadavku.


Gastronomická nabídka - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací