Zámek Loučeň

Gastronomická nabídka

POZNEJTE MISTROVSTVÍ ZÁMECKÝCH KUCHAŘŮ

V duchu moderní gastronomie je sestavena nabídka stravování pro firemní klientelu, která vychází z receptur české domácí kuchyně. Sortiment doplňují kvalitní moravská vína a čerstvě připravované moučníky.

Gastronomická nabídka pro firemní akce

Při sestavování jídelníčku pro Vaši akci můžete vybírat z široké škály naší nabídky:

  • Coffeebreaky
  • Welcome drinky
  • Polední / večerní buffety
  • Rauty či venkovní grilování, nebo rožnění během letní sezóny
  • Denní menu

Celodenní stravovaní pro Vaši akci zajišťujeme v gastronomických provozech Zámeckého hotelu Maxmilian, nebo můžeme nabídnout podávání rautů a speciálních nabídek v banketových sálech v přízemí zámku, případně v zámecké oranžerii nebo vinárně. Dále poskytujeme klasický párty servis se všemi službami a doplňkovým programem, který k tomuto typu produktu náleží.

Po celý den je pro naše hosty otevřen hotelový lobby bar s nabídkou dobré kávy, točeného piva a širokého sortimentu nealko nápojů. V době turistické sezóny mohou účastníci Vaší akce využít v provozní době také restauraci Vtipná kaše.

Speciální gastronomické nabídky

Pro pořádání slavnostních nebo večerních hostin doporučujeme využít půlpatro zámku s přilehlou terasou. V letním období je ideálním místem náš zámecký park s nezaměnitelnou atmosférou pro akce s privátním charakterem nebo pro uzavřené společnosti. Díky možnostem propojení parku se zahradou a oranžérií jsme schopni flexibilně zareagovat na okolnosti pořádání akce (suchá x mokrá varianta, stavba dočasných altánů atp.), což představuje významnou konkurenční výhodu pro pořádání takovýchto akcí právě u nás.

Troufáme si říci, že jedině u nás máte možnost využít pro Váš event také prostory zámecké jídelny, která je součástí zámecké expozice.


Gastronomická nabídka - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací