Zámek Loučeň

Gastronomická nabídka

POZNEJTE MISTROVSTVÍ ZÁMECKÝCH KUCHAŘŮ

V duchu moderní gastronomie je sestavena nabídka stravování pro firemní klientelu, která vychází z receptur české domácí kuchyně. Sortiment doplňují kvalitní moravská vína a čerstvě připravované moučníky.

Gastronomická nabídka pro firemní akce

Při sestavování jídelníčku pro Vaši akci Vám nabídneme výběr z následující nabídky:

  • Coffeebreaky
  • Welcome drinky
  • Polední / večerní buffety
  • Welcome drinky
  • Rauty či venkovní grilování nebo rožnění během letní sezóny
  • Denní menu

Celodenní stravování pro Váš event zajišťujeme v gastronomických provozech Zámeckého hotelu Maxmilián, nebo můžeme nabídnout podávání rautů a speciálních nabídek v banketových sálech v přízemí zámku, případně v zámecké oranžerii nebo vinárně. Dále poskytujeme klasický Party-service se všemi službami a doplňkovým programem, který k tomuto typu produktu náleží.

Po celý den je pro naše hosty otevřen hotelový Lobby bar s nabídkou dobré kávy, točeného piva a širokého sortimentu nealko nápojů. V době turistické sezóny mohou účastníci Vaší akce využít v provozní době také restauraci Vtipná kaše.

Speciální gastronomické nabídky

Pro pořádání slavnostních nebo večerních hostin doporučujeme doplní půlpatro zámku s přilehlou terasou, v letním období je ideálním místem náš zámecký park s nezaměnitelnou atmosférou pro akce s privátním charakterem nebo pro uzavřené společnosti. Díky možnostem propojení je prostředí parku se zahradou a oranžérií schopné flexibilně zareagovat na okolnosti pořádání akce (suchá x mokrá varianta, stavba dočasných altánů atp.), což představuje významnou konkurenční výhodu pro pořádání takovýchto akcí právě u nás.

Troufáme si říci, že jedině u nás máte tu možnost využít pro Vaš event. také prostory zámecké jídelny, která je součástí zámecké expozice. Jen tady budete mít tu možnost zažít gastronomii ve stylu knížat, která na zámku žila.


Gastronomická nabídka - fotogalerie

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si termín

Zaujala Vás některá z firemních nabídek? Nečekejte a rezervujte si termín firemní akce dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací