Příměstský tábor - Zámecké šaškování

Příměstský tábor - Zámecké šaškování

Publikováno: 22.02.2021

Plánujete dopřát svým dětem hezké prázdninové dny, ale nechcete, aby o prázdninách seděly doma, zatímco chodíte do práce? Chcete je dostat od počítače do kreativního a tvůrčího prostředí?

ZÁMECKÉ ŠAŠKOVÁNÍ je kreativní letní příměstský tábor na zámku Loučeň, který byl v dobách Thurn-Taxisů místem, kde se scházeli umělci z celé Evropy. Jelikož ta kreativní energie zde zůstala, jdeme letos do toho! Děti ve skupině od 6 – 11 let získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých věcí v rámci literárně dramatického výchovy. Tábor není určen pouze dětem, které dramatické kroužky navštěvují během školního roku, ale také všem, které si rády na někoho či na něco hrají, mají spoustu fantazie a pohyb jim není cizí. 

Připravili jsme vyvážený program, který se bude líbit všem! Letní dětské tábory bývají na jedno brdo, naše ZÁMECKÉ ŠAŠKOVÁNÍ pro děti je skvělý koktejl aktivit pro každého účastníka, kterého baví příběhy, hry a divadlo. Protože budeme v areálu zámku na Loučeni, budeme chodit do jeho parku s labyrinty, také do nejbližšího okolí Loučeně, a spoustu času užijeme v zámeckém amfiteátru, děti se aktivně zapojí do divadelních a literárních disciplín a budou si moci vyzkoušet dělat „nanečisto“ třeba průvodce zámku. Při deštivém počasí zůstaneme v prostorách zámku, kde je dostatečný prostor pro kolektivní hry i odpočinek.

To vše a mnohem více za dohledu našeho vynikajícího týmu mladých, přátelských a hravých lektorů a pedagogů. Děti budou rozděleny do skupin 7-10 dětí, dle věku a zkušeností.

Termín 1: 12. - 16. 7. 2021 -> dokumenty k táboru (přihláška, program, aj.) ZDE

Termín 2: 19. - 23. 7. 2021 -> dokumenty k táboru (přihláška, program, aj.) ZDE

Časový program

08:00 - 08:30 příchod dětí
08:30 - 09:30 poznávací vycházka
09:30 - 10:00 svačina
10:00 - 12:00 dopolední aktivity
12:00 - 12:30 oběd
12:30 - 13:30 popolední relax se čtením příběhů
13:30 - 16:00 odpolední program + svačina
16:00 - 17:00 konec programu, vyzvednutí dětí

Cena 2.300 Kč/ dítě (program, spotřební materiál, oběd, 2x svačina, pitný režim)

Hlavní vedoucí: Mgr. Vratislav Zákoutský, kastelán a pedagog ve výslužbě

Odborný garant a lektor: Patrik Šimůnek, DiS.

Herec, režisér a ředitel nejmenšího divadla v České republice je hlavním lektorem vašich dětí. V roce 2013 vystudoval odbornou hereckou školu v Praze a spolu s tím i pedagogické minimum v oblasti dramatiky a literárně dramatického oboru.

Jako lektor příměstského tábora působil na Praze 4 a nyní se věnuje především divadelní tvorbě. Zahrál si nejen v televizi, ale i na divadle a to s kolegy zvučných jmen, jako Gustav Bubník, David Suchařípa, Aleš Cibulka, Michal Jagelka, Michaela Dolinová, Sandra Pogodová, Zuzana Slavíková, Dagmar Čárová, Jaroslav Sypal. V současné době je jeho hereckou kolegyní Vilma Cibulková, od které se učí každým dnem.

Zkušenosti z představení získal i na zahraničních cestách. Vystupoval v několika městech v Německu (Dussedorf, Regensburg a Karlsruhe) a Švýcarsku (Basilej, Curych).

Kontakt: infocentrum@zamekloucen.cz

Lucie Bittnerová 773 786 095

Vratislav Zákoutský 602 397 589


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: