Vánoční svátky na zámku

Vánoční svátky na zámku

Publikováno: 23.12.2022
Vánoční svátky na zámku

Na Boží hod 25.12. se na Vás a především na děti těší Bílá paní loučeňská. Vyfotit se můžete u našeho zámeckého Betlému i s čerstvě narozeným Ježíškem. Na Štěpána se tradičně chodilo na koledu. Na Loučeni Vás seznámíme s nejznámější vánoční koledou v anglicky mluvících zemích a dovíte se, jak se stalo, že tou nejznámější vánoční postavou v půlce světa je náš zemský patron Svatý Václav.

Každý den v 17:00 světelně hudební show: Letos "Óda na radost" s českým textem od Zdeňka Svěráka nazpívaná Lucií Vondráčkovou.

 

Večer 25. i 26.12. Večerní prohlídky od 17:00 a v případě zájmu i později.

 

Vstupenky doporučujeme zakoupit na: 

https://tickets.zamekloucen.cz/vstupenky


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací