Zažijte svatbu na zámku

Zažijte svatbu na zámku

Publikováno: 20.03.2019

Romantické prostředí zámku Loučeň a krásný anglický park jsou jako stvořené pro tuto zásadní životní událost.

Možností je nepřeberně. Máme připravené svatební balíčky, ale vše samozřejmě můžeme upravit přesně podle vašeho přání. Obřad může proběhnout v některém ze svatebních míst v anglickém parku, v zámeckém kostele nebo v některé z komnat loučeňského zámku. Zajistíme i kompletní gastronomické služby od přípitku s oddávajícím až po noční posvatební oslavu. Připravíme kočár pro nevěstu. Obstaráme kvalitní hudební podkres či živou kapelu. Vše bude bystrým okem sledovat a zaznamenávat profesionální fotograf. A zatímco se ženich s nevěstou budou chtít v klidu fotit v půvabném anglickém parku, vezmeme ostatní svatebčany na prohlídku zámku.

Záleží jen na vás, jakou svatbu chcete mít, zda prostší obřad, nebo velkolepou romantickou záležitost. S naší svatební koordinátorkou vše projdete a prodiskutujete, ona vás seznámí se všemi možnostmi a vy si jen vyberete. S ní si také dohodnete, co bude zajišťovat zámek a co si chcete zajistit sami.

Více o svatbách na Loučeni si přečtěte ve svatební sekci na našem webu.


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: