Svatba na zámku

Svatba na zámku

Publikováno: 20.03.2019
Svatba na zámku

Nejkrásnější den v životě každého páru - svatba. Romantické prostředí zámku Loučeň a jeho krásný anglický park jsou jako stvořené pro tuto zásadní životní událost. Přijeďte prohlédnout si možnosti, které budoucím manželům nabízíme.

Možností je nepřeberně. Máme připravené svatební balíčky, ale vše samozřejmě můžeme upravit přesně podle vašeho přání. Obřad může proběhnout v některém ze svatebních míst v anglickém parku, v zámeckém kostele nebo v některé z komnat loučeňského zámku. Zajistíme i kompletní gastronomické služby od přípitku s oddávajícím až po noční posvatební oslavu. Připravíme kočár pro nevěstu. Obstaráme kvalitní hudební podkres či živou kapelu. Vše bude bystrým okem sledovat a zaznamenávat profesionální fotograf. A zatímco se ženich s nevěstou budou chtít v klidu fotit v půvabném anglickém parku, vezmeme ostatní svatebčany na prohlídku zámku.

Záleží jen na vás, jakou svatbu chcete mít, zda prostší obřad, nebo velkolepou romantickou záležitost. S naší svatební koordinátorkou vše projdete a prodiskutujete, ona vás seznámí se všemi možnostmi a vy si jen vyberete. S ní si také dohodnete, co bude zajišťovat zámek a co si chcete zajistit sami.

Více o svatbách na Loučeni si přečtěte ve svatební sekci na našem webu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací