Šťastné hodinky každé pondělí

Šťastné hodinky každé pondělí

Publikováno: 11.07.2020
Šťastné hodinky každé pondělí

Každé prázdninové pondělí mezi 9:00 a 11:00 hodinou získáte 50% slevu na vstupné.

Pokud dorazíte na Zámek Loučeň kterékoliv prázdninové pondělí a zakoupíte vstupenku mezi 9:00 a 11:00 hodinou zaplatíte za vstupenku na daný den pouze polovinu.

Nabídka platí v pondělí mezi 9:00 a 11:00 hodinou na vstupenku zaplacenou v tomto čase přímo na pokladnách Zámku Loučeň pouze na  vstupné  daného dne v období od 13.7. - 31.8.2020.

 

Slevy není nožné kombinovat ani sčítat.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací