Srdcové narozeniny zámeckých labyrintů

Srdcové narozeniny zámeckých labyrintů

Publikováno: 04.07.2023

Zámecké labyrinty slaví 16.narozeniny a letos je oslavíme trochu jinak. Dárky se pokusíme společně rozdávat prostřednictvím našeho projektu "SRDCE V SRDCI" pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97.

I naše zámecké labyrinty mají svůj den, kdy slaví své narozeniny. 

7.7.2007 jsme naše labyrinty a bludiště slavnostně představili veřejnosti a od té doby je navštívili a viděli již statisíce návštěvníků. Těší nás, že je mnoho takových, kteří se opakovaně vrací a berou návštěvu našeho zámeckého labyrintária jako nedílnou součást svých letních prázdnin.

Letošní narozeninové oslavy připadají na tento pátek.

A protože našim labyrintům už bude 16 let, tak jsme se rozhodli, že oslavy pojmeme trošku jinak. Spojíme naše oslavy nikoliv s přijímáním dárků, ale jejich dáváním. Ve čtvrtek 6.7. a pátek 7.7.2023 budete mít možnost spolu s námi podpořit Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97 a to skrze náš společný projekt „SRDCE V SRDCI“

„Srdce v srdci“ jsou krásná, ručně foukaná a malovaná srdce, která vznikla, aby mohla dělat radost. Radost těm, kteří si je koupí, radost těm, kterým budou darována a stejně tak i radost těm, kterým se díky jejich koupi dostane potřebné pomoci.

Výtěžek z prodeje těchto srdcí putuje výhradně na podporu projektů Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97.

A nás by moc potěšilo, pokud byste nám pomohli a spolu s námi, v náš narozeninový den vytvořili co největší dárek to bude možné…tedy čím více srdcí koupíte, tím větší dárek pro Nadaci Vize 97 vytvoříme.  A protože je důležité mít nějaký cíl…tak naším cílem je pochopitelně prodat všechna srdce, která budeme mít pro Vás připravena.

Zámecký areál je otevřen od 9:00 do 18:30 hod.


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: