Dětské a čokoládové prohlídky o víkendech

Dětské a čokoládové prohlídky o víkendech

Publikováno: 02.03.2019
Dětské a čokoládové prohlídky o víkendech

Každou sobotu od 14:00 potěšíme vaše malé děti dětskou prohlídkou uzpůsobenou jejich věku. A v neděli od 15:00 zase uděláme radost mlsounům. Opět rozjíždíme naše oblíbené čokoládové prohlídky.

Zimní počasí už se nám nevrátí, proto v březnu bude naše infocentrum otevřené každý den od 10 do 17 hodin. V této době bude otevřen i park a labyrintárium. Zámecké prohlídky ve všedních dnech se konají ve 12 a v 17 hodin, o víkendu od 11 do 16 zpravidla každou hodinu.

Skupiny od osmi osob výše si mohou na všední den domluvit i jiný čas prohlídky, stačí nám zavolat nebo poslat mail. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Vracíme do hry dětské a čokoládové prohlídky

V sobotu ve 14 hodin je prohlídka určena zejména malým dětem (od čtyř let výše), protože při dětské prohlídce se na dospěláky nebere ohled a vše se přizpůsobuje věku zúčastněných dětí. V neděli v 15:00 si naši průvodci připraví tácky s degustačními vzorky čokolády a kromě historie zámku vás seznámí i s tím, jak se čokoláda dostala až na zámecký stůl nebo kdo to byli pánové Lindt a Nestlé a co měli s čokoládou společného.

Napůl prohlídka, napůl divadelní představení

Samozřejmostí zůstávají sobotní hrané prohlídky při svíčkách, kdy vás místo jednoho kostýmovaného průvodce provede zámkem hned několik postav ze zámecké minulosti. Na tyto prohlídky je nutné si předem zarezervovat svá místa telefonicky nebo mailem u dam z infocentra. V případě zaplnění této večerní prohlídky zpravidla přidáváme další prohlídku o hodinu později. Na počátku března tedy standardně v 18:00, přidaná pak v 19:00.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací