Knížecí rodina

Knížecí rodina

Publikováno: 12.02.2019
Knížecí rodina

Loučeňská knížecí rodina před devadesáti lety a dnes. Rozklikněte článek a podívejte se na "rekonstrukci" fotografie z oslavy narozenin pana knížete.

Na historické fotografii je rodina Thurn Taxisů při oslavách knížecích osmdesátin. Na soudobém snímku v galerii pod tímto článkem je "knížecí rodina" dnes. Tvoří ji tým našich zámeckých průvodců. Postupně vás se všemi seznámíme.

Zažijte zámek jinak

Přijměte pozvání knížecí rodiny a přeneste se do doby, kdy v zámku žil kníže Alexandr s manželkou kněžnou Marií. Často je navštěvovala početná rodina a mnoho přátel. Při vaší návštěvě zámku vás vždy provede některý z průvodců právě v roli člena knížecí rodiny ze 30. let minulého století.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací