Kněžna Karolína a prohlídky v cizím jazyce

Kněžna Karolína a prohlídky v cizím jazyce

Publikováno: 14.05.2019

I na cizojazyčné skupiny bez tlumočníka jsme na zámku Loučeň připraveni. Pokud si objednají prohlídku v cizím jazyce, s největší pravděpodobností je bude provádět multilingvní průvodkyně v roli kněžny Karolíny.

Když se dostaví zahraniční návštěvníci na běžnou prohlídku, máme pro ně připraveny alespoň materiály v angličtině, němčině a ruštině, které si mohou číst během prohlídky a kde je popsáno to nejdůležitější z každé zámecké komnaty či chodby.

Pokud k nám míří větší skupina zahraničních turistů, třeba s cestovní kanceláří, doporučujeme si předem na konkrétní čas objednat prohlídku v cizím jazyce. Zpravidla se setkáte s kněžnou Karolínou Thurn Taxisovou v podání naší průvodkyně Hany Michalčíkové, neboť Hanka vládne kromě své mateřštiny ještě němčinou, angličtinou, francouzštinou, italštinou a ruštinou, a to prý ještě není konec, neboť ve svém jazykovém vzdělávání dále pokračuje. 


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: