Kněžna Karolína a prohlídky v cizím jazyce

Kněžna Karolína a prohlídky v cizím jazyce

Publikováno: 14.05.2019
Kněžna Karolína a prohlídky v cizím jazyce

I na cizojazyčné skupiny bez tlumočníka jsme na zámku Loučeň připraveni. Pokud si objednají prohlídku v cizím jazyce, s největší pravděpodobností je bude provádět multilingvní průvodkyně v roli kněžny Karolíny.

Když se dostaví zahraniční návštěvníci na běžnou prohlídku, máme pro ně připraveny alespoň materiály v angličtině, němčině a ruštině, které si mohou číst během prohlídky a kde je popsáno to nejdůležitější z každé zámecké komnaty či chodby.

Pokud k nám míří větší skupina zahraničních turistů, třeba s cestovní kanceláří, doporučujeme si předem na konkrétní čas objednat prohlídku v cizím jazyce. Zpravidla se setkáte s kněžnou Karolínou Thurn Taxisovou v podání naší průvodkyně Hany Michalčíkové, neboť Hanka vládne kromě své mateřštiny ještě němčinou, angličtinou, francouzštinou, italštinou a ruštinou, a to prý ještě není konec, neboť ve svém jazykovém vzdělávání dále pokračuje. 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací