Hledáme správce zámku

Hledáme správce zámku

Publikováno: 16.08.2021
Hledáme správce zámku

Chcete bydlet na zámku? Do našeho týmu přijmeme nového kolegu na pozici technického správce zámku.

Technický správce je člověk, který zná každé zákoutí zámeckého areálu, vede prima partu údržbářů, stará se o plány oprav a revizí, plánuje investice pro rozvoj oddělení údržby, zpracovává dokumentaci BOZP, PO a ŽP, komunikuje s našimi dodavateli a je k dispozici pro zámecké a hotelové akce. Je to člověk, co se nebojí práce, má smysl pro pořádek a pro detail a je rád, když za sebou vidí kus dobře odvedené práce. Představujeme si ho jako prince na bílém koni, který se těší na to, že za ním budou vidět výsledky práce, a že bude svými kolegy uznáván, protože si umí se vším poradit.

Našemu novému kolegovi můžeme nabídnout ubytování pro něho i jeho rodinu přímo v zámeckém areálu, takže pokud jste vždy snili o tom, že budete bydlet na zámku, teď přichází Vaše šance. K pozici také náleží služební vozidlo, telefon i příspěvek na stravování. Báječný kolektiv a krásné pracovní prostředí je samozřejmostí. 

Pokud Vás nabídka zaujala nebo snad víte o někom, pro koho je tato práce jako šitá na míru, kontaktujte nás prosím na emailové adrese asistentka@zamekloucen.cz nebo na tel. čísle 773 786 095


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací