Hledáme správce zámku

Hledáme správce zámku

Publikováno: 16.08.2021

Chcete bydlet na zámku? Do našeho týmu přijmeme nového kolegu na pozici technického správce zámku.

Technický správce je člověk, který zná každé zákoutí zámeckého areálu, vede prima partu údržbářů, stará se o plány oprav a revizí, plánuje investice pro rozvoj oddělení údržby, zpracovává dokumentaci BOZP, PO a ŽP, komunikuje s našimi dodavateli a je k dispozici pro zámecké a hotelové akce. Je to člověk, co se nebojí práce, má smysl pro pořádek a pro detail a je rád, když za sebou vidí kus dobře odvedené práce. Představujeme si ho jako prince na bílém koni, který se těší na to, že za ním budou vidět výsledky práce, a že bude svými kolegy uznáván, protože si umí se vším poradit.

Našemu novému kolegovi můžeme nabídnout ubytování pro něho i jeho rodinu přímo v zámeckém areálu, takže pokud jste vždy snili o tom, že budete bydlet na zámku, teď přichází Vaše šance. K pozici také náleží služební vozidlo, telefon i příspěvek na stravování. Báječný kolektiv a krásné pracovní prostředí je samozřejmostí. 

Pokud Vás nabídka zaujala nebo snad víte o někom, pro koho je tato práce jako šitá na míru, kontaktujte nás prosím na emailové adrese asistentka@zamekloucen.cz nebo na tel. čísle 773 786 095


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: