Čápy s mákem jedině na Loučeni

Čápy s mákem jedině na Loučeni

Publikováno: 24.03.2019
Čápy s mákem jedině na Loučeni

Tuhle dobrotu vám nikde jinde nenabídnou. Pravé a nefalšované čápy s mákem, sladkou švestkovou pochoutku, kterou vaříme podle receptu přivezeného z exotických zemí knížetem Alexandrem, ochutnáte jen v našem areálu.

Recept na čápy s mákem (nebojte, jídlo neobsahuje žádné ptactvo) si přísně střežíme a máme ho patentovaný. Naše restaurace Vtipná kaše vaří i další oblíbená dětská jídla - Ftipnou kaši s lentilkovým úsměvem a oblíbeného KašPárka. To abychom udělali radost i dětským milovníkům slaných jídel a uzenin.

Zámecká restaurace Vtipná kaše je od 1.4. otevřena každý víkend a o prázdninách. Přes týden vaří pouze pro strávníky z předem nahlášených školních výprav. Ale nebojte, čápy vám ochotně uvaří i v hotelové restauraci hotelu Maxmilián, který je hned pod zámkem - stačí od buxusového bludiště seběhnout po schodech dolů a jste tam.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací