Bezpečné ubytování s hezkou vánoční rouškou

Bezpečné ubytování s hezkou vánoční rouškou

Publikováno: 16.12.2020

V zámeckém hotelu Maxmilián Lifestyle Resort dbáme na bezpečný pobyt hostů a aplikujeme proto veškerá hygienická opatření a doporučení. Během adventu a Vánoc máme jako malou pozornost navíc také vánoční roušky pro naše hotelové hosty.

V době od 18.12 do 23.12 můžeme na základě výjimky z vládního nařízení ubytovávat pouze hosty, kteří k nám přijíždějí za plněním pracovních či podnikatelských povinností, ke kterým patří také home office. Hotelová restaurace je pro ubytované hosty v provozu.

Pro vaše bezpečí jsme přijali mimo jiné tato opatření:

  • Všichni zaměstnanci dodržují bezpečnostní opatření nařízená úřady
  • Hoteloví hosté a osoby pohybující se po hotelu jsou vyzýváni k dodržování pravidel fyzického odstupu
  • V rámci hotelu jsou Vám k dispozici ve společných prostorách dezinfekční prostředky
  • Před příjezdem nových hostů jsou ubytovací jednotky dezinfikovány
  • Jsou uplatňovány postupy pro kontrolu zdraví hostů
  • K dispozici jsou teploměry pro hotelové hosty
  • Platby v rámci hotelu je možné provádět bezkontaktně
A jako malou pozornost také nabízíme hezkou vánoční roušku :-)

Snídaně budou z důvodu zajištění dvoumetrových rozestupů mezi stoly, které jsou nezbytné pro Vaši ochranu, probíhat ve dvou časových intervalech. První interval od 7:30 (od 7:00 ve všední dny) do 9:00 a druhý interval od 9:00 do 10:30. Při příjezdu se s Vámi recepční domluví, který z uvedených časů budete preferovat. Při naplnění kapacity na daný čas, Vám bude časový úsek pro snídaně  stanoven.

V hotelové restauraci Maxmilián je rovněž zaveden rezervační systém pro časy večeří či večerního posezení. Při naplnění kapacity na daný čas, z důvodu omezení počtu osob v prostorách restaurace, Vám bude nabídnuta rezervace na jiný čas.

V případě, že preferujete jídlo s donáškou na pokoj, prosím sdělte tuto skutečnost před svým příjezdem rezervačnímu oddělení, případně na recepci hotelu.


Logo Koulier

České Vánoční ozdoby z Oflendy

Více informací

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: