Bezpečné ubytování s hezkou vánoční rouškou

Bezpečné ubytování s hezkou vánoční rouškou

Publikováno: 16.12.2020
Bezpečné ubytování s hezkou vánoční rouškou

V zámeckém hotelu Maxmilián Lifestyle Resort dbáme na bezpečný pobyt hostů a aplikujeme proto veškerá hygienická opatření a doporučení. Během adventu a Vánoc máme jako malou pozornost navíc také vánoční roušky pro naše hotelové hosty.

V době od 18.12 do 23.12 můžeme na základě výjimky z vládního nařízení ubytovávat pouze hosty, kteří k nám přijíždějí za plněním pracovních či podnikatelských povinností, ke kterým patří také home office. Hotelová restaurace je pro ubytované hosty v provozu.

Pro vaše bezpečí jsme přijali mimo jiné tato opatření:

  • Všichni zaměstnanci dodržují bezpečnostní opatření nařízená úřady
  • Hoteloví hosté a osoby pohybující se po hotelu jsou vyzýváni k dodržování pravidel fyzického odstupu
  • V rámci hotelu jsou Vám k dispozici ve společných prostorách dezinfekční prostředky
  • Před příjezdem nových hostů jsou ubytovací jednotky dezinfikovány
  • Jsou uplatňovány postupy pro kontrolu zdraví hostů
  • K dispozici jsou teploměry pro hotelové hosty
  • Platby v rámci hotelu je možné provádět bezkontaktně
A jako malou pozornost také nabízíme hezkou vánoční roušku :-)

Snídaně budou z důvodu zajištění dvoumetrových rozestupů mezi stoly, které jsou nezbytné pro Vaši ochranu, probíhat ve dvou časových intervalech. První interval od 7:30 (od 7:00 ve všední dny) do 9:00 a druhý interval od 9:00 do 10:30. Při příjezdu se s Vámi recepční domluví, který z uvedených časů budete preferovat. Při naplnění kapacity na daný čas, Vám bude časový úsek pro snídaně  stanoven.

V hotelové restauraci Maxmilián je rovněž zaveden rezervační systém pro časy večeří či večerního posezení. Při naplnění kapacity na daný čas, z důvodu omezení počtu osob v prostorách restaurace, Vám bude nabídnuta rezervace na jiný čas.

V případě, že preferujete jídlo s donáškou na pokoj, prosím sdělte tuto skutečnost před svým příjezdem rezervačnímu oddělení, případně na recepci hotelu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací