ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO

ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO

1. srpna - 1. září 2018
1. srpna - 1. září 2018 ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO

Těžko se najde v českých zemích někdo, kdo by neznal Večerníčka nebo Rumcajse. Obě tyto animované postavičky jsou dílem výtvarníka Radka Pilaře. Na Zámku Loučeń ve spolupráci s Českou televizí a dědici Radka Pilaře připravili tematický letní program věnovaný Radku Pilařovi „ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO", a to po celý srpen od 1.8. do 1.9. vždy v úterý, středu, čtvrtek a sobotu.

Průvodcem celé této akce bude Večerníček, který bude v zámeckém parku po celý den přítomen jako maskot a bude návštěvníky provádět celodenním programem.

Tato akce se bude konat v loučeňském zámeckém parku, který je proslulý svými labyrinty, a to od 1. srpna do 1. září 2018 vždy v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. V těchto dnech bude probíhat komponovaný program na různých místech zámeckého parku.

Celou akci připravuje Zámek Loučeň ve spolupráci s Českou televizí a dědici Radka Pilaře, autora animované podoby loupežníka Rumcajse, Večerníčka a dalších pohádkových postaviček.

Večerníček v průběhu celodenního programu představí další animované hrdiny z dílny Radka Pilaře, kromě postav z rumcajsovských příběhů se návštěvníci setkají například s čarodějnicí Bukukururunou, Bobem a Bobkem, Křemílkem a Vochomůrkou nebo skřítkem Hajáskem.

Děti čeká:

> LOUPEŽNICKÁ ŠKOLA – střelba, lezení, sbírání žaludů, práce s uzly, lasem, bubnování apod. Součástí ležení bude lesní krčma, kovárna

> DĚTSKÉ PROHLÍDKY ZÁMKU S PANÍ KNĚŽNOU – naše kněžna Marie provede děti zámkem a připomene ostatní paní kněžny z pohádek

> SKLEPENÍ ČARODĚJNICE BUKUKURURUNY - vaření lektvarů, kouzla a čáry, čtení pohádek

> HAJÁSKOVA POLŠTÁŘKOVÁ DÍLNIČKA – děti si na polštářky namalují svoje motivy nebo dozdobí některý z předem připravených polštářků: knoflíky, nášivky, korálky a pod.


Fotogalerie akce - ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací